Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az Istvánban szült montaná...

Nini24 kérdése:

Aki az Istvánban szült montanában megosztaná velem a tapasztalatait és ajánlana nekem jó orvost? Aki magánban is dolgozik, de nem horribilis a tarifája!

Figyelt kérdés

Második babánkon ügyködünk fél éve,sajnos az első is nehezen jött össze, a ciklusaim végtelen hossza miatt:(( A Bajcsyban szültem császárral, és az a kórház nem nyűgözött le sajnos. A fogadott dokim kedves és aranyos.volt, de a műtétnél belevàgott a picim arcába, melyre a magyarázat annyi volt, hogy nagyon belebújt a méhfalba a csöpim. De még elnézést sem kért,a pénzt persze eltette... Csalódtam, mert azzal ámított,nem is fog látszani... Tény, hogy nagyon picit látszik, de mi lett volna, ha a szeme van ott? :(( Szóval kérlek ajánljatok jó orvost akinél esetleg próbálkozhatok sima szüléssel!

Köszi!


2012. jan. 15. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek jó tapasztalataim. 2011 év végén szültem az Istvánban. Bunkók voltak mind a nővérek mind a csecsemősök. 3 napon keresztül nem, takarítottak a szobában, csak a szemetet szedték le. Vastagon állt a porcica az ágyak alatt. Visszatérve a csecsemősökre, trehány munkát végeznek, nem figyeltek a kismamákra és a babákra sem. A kislányomat inkubátorba kellett tenni egy éjszakára 3 óránként jártam etetni. Mondanom sem kell, hogy nem tették tisztába ha bekakilt, és nem szóltak ha nagyon sírt, pedig ezt ígérték. Ja és szilveszter éjszaka minden nővér lelépett egy kis időre, s hagytak egy telefonszámot ha esetleg baj van akkor jönnek. Szóval nekem nincsenek jó tapasztalataim, inkább egy rémálom volt az ott lét. A szülőszobán mindenki kedves volt, pedig nem volt fogadott szülésznőm. Ott szép tisztaság van és foglalkoznak az emberrel. A babának mindent vinni kell. Mi nem kaptunk már pellust sem ahogy az első írta. És még annyit, hogy volt olyan szoba ahol lopás is történt.
2012. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Na ez gáz :(((( Érdekes, hogy vagy ódákat lehet az Istvánról hallani, vagy a legrosszabbakat... :(( 2 István kh lenne??? ;)
2012. jan. 19. 18:51
 13/16 anonim ***** válasza:

8. Vagyok, én írtam, h nem volt tisztaság és a csecsemősöket nem írtam, de azokat pedig ki kell ismerni, nem egyformák. Mi pedig szülés után azzal a rengeteg hormonnal nagyon érzékenyek leszünk. Azt tanácsolom legyen mindig egy nagyon szimpi és, ha segítség kell ahhoz menj, éjszaka is. Ami a legfontosabb reggel osztály átadásnál, ne zavart őket mert akkor tényleg nagyon undokok tudnak lenni.

Nekem szerencsém volt velük, de volt olyan a kórteremben aki úgy szidta öket mint a bokrot.

Sok sikerült!

2012. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki fizet annak kinyalják a seggét, aki nem azt le sem szarják. Ezért van ez, hogy valaki ódát ír valaki meg rosszakat.
2012. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én is a Szt. István Kórházban szültem mind a két gyerekemet. Az nem igaz, hogy aki fizet, annak kinyalják a seggét, aki meg nem, azt le sem szarják. Én nem fizettem, mégis normálisak voltak velem. Szerintem úgy van ez, mint minden helyzetben, ha te normális vagy másokkal, azt visszakapod és ha bunkó vagy, azt is. Nem csalódtam másodjára sem, NAGYON NORMÁLISAK voltak egytől egyig.
2012. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A 7. vagyok.Én is cáfolnám azt az állítást,hogy csak azokkal normálisak,akik fizetnek.Január 24.-én pozitív lett a tesztem,már a 36. hétben járok,a 3.babát fogom ott szülni.A héten voltam CTG-n.Érdekes módon az összes szülésznő normális volt(van fogadottam is,ám amikor bementem még nem volt bent),holott senkinek nem adtam semmit.
2012. aug. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!