Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtti napon, aznap...

Szülés előtti napon, aznap amikor szültetek a babátok aktív volt? Mozgolódott?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy amikor készülődnek kifelé akkor megállnak mocorogni, igaz ez? Ti mit tapasztaltatok?
2011. okt. 3. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nap közben nem nagyon vettem észre különbséget. De este, amikor lefeküdtem, akkor nagyon lapított, konkrétan meg sem mozdult. Pedig bökdöstem, piszkálgattam, de semmi. Akkor már tudtam, hogy itt az idő. És éjfélkor el is kezdett szivárogni a vizem. :)
2011. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igy van,elötte nap talán 2x mozgott,fel is hivtam a dokit,másnapra beszéltük meg h bemegyek hozzá...de addigra megszületett a kisfiam...
2011. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom egész nap lapított, alig-alig jelzett - de hidegfront esetén mindig ezt csinálta, szóval nem aggódtam, mert tudtam, hogy kettős front van aznap. Éjfél körül beindultak a fájások, reggel 8-kor elment a magzatvíz, 10-kor megvolt a lányom. kiderült, hogy telihold is volt, fullon volt a szülészet, én egy kanapén szültem mert nem volt ágy.

Egyébként a mai napig is frontérzékeny a lányom

A fiam is hidegfrontkor+teliholdkor született, bár ő a szokott módon pocakfocizott (pár óra alvás- fél óra durva rugdosás egész nap felváltva). Nála hajnal 4-kor éreztem az első halovány fájást, 8-ra értünk be a kh-ba és 40 pec múlva megvolt a fiam :-)

2011. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kislányom izgett-mozgott szinte egész nap. Este pedig 11 körül befeszített a bordám alá a lábával és rúgott egy óriásit,hogy elsírtam magam a fájdalomtól. Ekkor elöntött a magzatvíz és hívtuk a mentőt.
2011. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ejha előző válaszoló téged aztán jó megrúgtak :)

És az nem törvényszerű, hogy a pocak leszálljon, ugye?

2011. okt. 3. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még a szülőszobán is aktív volt.

A hasam nem szált le a szülés napjáig sem. Olyan magasan volt a baba, hogy a doki alig érte el az ujjával mikor jött megnézni, hogy mennyire tágultam ki. (császár lett)

2011. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon aktív volt aznap. A pocakom pedig nem szállt le egyáltalán.
2011. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!