Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, ha megszaporodtak...

Normális, ha megszaporodtak rajtam az anyajegyek?

Figyelt kérdés
Főleg a cicim alatt, világosbarna kiálló anyajegyek nőnek rajtam. Volt már pár a várandósságom előtt is(azokkal nem volt gondom eddig), de azok most még nagyobbra nőttek van egy jó nagy cukorborsó nagyságú, elég idegesítő arról nem is beszélve, hogy csúnya is. Már csak pár hetem van a szülésig utána gondoltam elmegyek megnézetni bőrgyógyászatra. Ez is terhesség velejárója?
2009. máj. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, főleg a második terhességem alatt.(Fél éves a kislányom).Nekem a nyakamon is lett több új, kiálló pici anyajegy, meg ott ahol neked is, oldalamon is. A bőrgyógyász megnézte, nem veszélyesek, a terhesség alatt ez fokozottan jellemző dolog. De engem is zavar, előbb-utóbb le akarom szedetni őket.
2009. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
anyukámnak is nőttek amikor a húgomat várta. később leszedett egy csomót, de pár éven belül visszanőtt mindegyik.
2009. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális. A hormonok okozzák.
2009. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!