Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Horányi Dánielről szülési...

Dr. Horányi Dánielről szülési tapasztalat?

Figyelt kérdés
a fogadott orvosom szabadságra megy egy hétre, és ő a helyettesítő. valaki szült nála? a magánrendelésére már nincs időm elmenni (38+1).

2012. jan. 16. 16:00
 1/4 anonim válasza:
Szia tavaly augusztusban szültem nála mert a saját orvosom nekem is szabadságra ment a szülésemkor.Nekem császármetszésem volt,igy a sima szülésröl nem tudok mit irni .A mütétet nagyon jól végezte el,nagyon szimpatikus orvos minden kérdésemre válaszolt,szülés után minden nap meglátogatott megkérdezte hogy vagyok és mi van a babával.Nekem sokkal jobb volt nála szülnöm mint a saját dokimnál,és ö nem mondta meg hogy mennyit kér a szülésért hanem annyit adtunk neki amennyit tudtunk.
2012. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az infót, végül is császárra is akármikor sor kerülhet. azt sem tudtam, hogy műt. az én dokim augusztusban is szabira szokott menni, gondolom ugyanarról beszélünk :-)
2012. jan. 16. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ő volt a fogadott dokim. A terhesgondozáson mindig nagyon kedves és figyelmes volt. Még a 6 hetes kontrollon is. A szülésnél viszont le sem sz..t! Bocs, hogy így fejezem ki magam de ma is feldühít ha eszembe jut. egyébként sima szülésem volt, és a baba is hamar meglett. Mai eszemmel szülésznőt fogadnék nem orvost.
2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy szülés után nem keresett meg, viszont szobatársaimnál jártak a dokik akiknél szültek.
2012. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!