Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházat ajánlanád,...

Melyik kórházat ajánlanád, Győrben vagy Óváron jobb a szülészet és a csecsemőosztály?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalatot szívesen várok, írd meg légyszíves mikor szültél.
2012. jan. 17. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én győrben szültem egyszer 2006 júliusban és most 2011 szeptemberben, a szülészet bababarát ami szerintem nagyon jó dolog, viszont ha gondod van a csecsemős nővérek elég bunkók sajnos és nemigen halottam más véleményt. A dokik (sok fiatal lelkes doki van) nagyon jók, és a szülésznők is azt szinte felesleges is fogadni. Móváron nem tudom hogy van itt van egy sima "függönyös" szülőszoba ahol 3 szülés is folyhat egyszerre, de ugye nem látsz semmit, apuka is bemehet természetesen. Lehet kádban vajúdni de szülni már ágyon kell, és van két nagyon szép egyéni vajúdó szoba bordásfallal labdával stb. Idén már van várószoba a rokonoknak is, eddig nem maradhattak csak kint a a szülészet előtti folyosón így már bejöhetnek az osztályra is. 2 ágyas szobák vannak azok elég kulturáltak mindig nagyon meleg van az osztályon. A zuhanyzók nem valami szívderítőek, de ha van rá pénzed van két gyönyörű VIP szoba, saját zuhannyal tv-vel kényelmes ággyal, bár akinek első babája az lehet elveszettnek érzi ott magát egyedül, de szülés után én a másodiknál már ott voltam hát a saját wc zuhany nekem megérte. ez 10.000 Ft /éjszaka és te döntöd el hány éjszakát tudsz ott kifizetni utána átvisznek sima kétágyasba is. Ezt nem lehet előre foglalni a szülés napján kell szólni ha kéred és ha szabad meg is kapod. a végén csekken fizetsz ezután adják csak oda a zárójelentést. A szülés utáni két órát még a szülőszobán kell töltened a babát ez alatt sem viszik el mellőled persze ha nincs komplikáció. Én pont ebédidőben szültem és oda is behozták az ebédem. A szülészeten a kaja nekem kifejezetten ízlett. Ennyi jutott eszembe ha van konkrét kérdésed szívesen válaszolok még
2012. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ên Óváron szültem 1éve.Azóta semmi nem változott.Írd meg priviben mire vagy kíváncsi.Nekem sajnos rossz êlményeim vannak.

2012. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Csornát ajánlanám.
2012. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!