Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik budapesti kórház...

Melyik budapesti kórház szülészetét ajánlod és miért?

Figyelt kérdés

Elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnének:)

Fontos,hogy:

-természetes szülés-gátvédelem páritak legyenek

-apuka és a látogatók,tudják megnézni a babát,ne csak ablakon keresztül

-lehetőleg legyen egyágyas szoba


Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 18. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Jahn Ferenc kórházat ajánlom.

Őszinte leszek: a higiénia nincs a toppon, de van viszont egy piszok nagy előnye a kórháznak: a szülésznők is vezethetnek le szülést, amennyiben nincs komplikáció. Még nincs 3 hónapja, hogy ott szültem, orvos csak a legelején látott, onnantól csak 4-en voltunk a szülőszobában: két szülésznő, a párom és én, és számomra nagyon megnyugtató volt a két nő jelenléte, teljesen el tudtam lazulni, nagyon empatikusak és segítőkészek voltak.

A csecsemősökre mondogatják, hogy ilyen meg olyan bunkók, de én ebből semmit sem tapasztaltam: ha kérdezel, készségesen válaszolnak, csak ki kell nyitni az embernek a száját.

Én a higiénián kívül mindennel nagyon elégedett voltam, kedvesen bántak velem, ha gond volt akár a szoptatással, akár mással, azonnal segítettek. (Pedig nem volt se fogadott dokim, se szülésznőm.)

2012. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Uzsoki utcai kórház. Azt hiszem van alapítványi egy ágyas szobája.

- én itt szültem a második és a harmadik gyerekemet is.

- mindegyik gyerekem gátvédelemmel született.

- harmadszorra még egy beöntést sem kaptam. Nem hitték el, a kórteremben, hogy 2 órával ezelőtt szültem, annyira kisimult voltam.

- én ugyan nem teljesen értek egyet vele, de a babát kis kocsiban a folyosóra tolod, ott fogadhatsz látogatót.

A kórház nemrég lett felújítva, a dolgozók pedig nagyon értenek a dolgukhoz.

2012. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!