Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre meginduljon a szülés?

Figyelt kérdés

Szűk 1 ujjnyira nyitva vagyok, de nem akar jönni a picim..

Magas volt a vérnyomásom, kaptam rá gyógyszert, most már normális, de szerdán befektetnek a kórházba még 1 hétre ha nem szülök meg(most jöttem haza a kórházból..:() Nagyon nem szeretnék kórházba feküdni, úgyhogy bármilyen módszer jöhet!!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!

39+4hkm


2012. jan. 20. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezzetek!
2012. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én pont ugyanígy voltam, mindent csináltam, szeretkeztünk, bábakoktélt ittam, forró fürdö stb. és rengeteget sétáltam, naponta minimum 2,5 kilométert, én ugy érzem ez tán segített, kitartás !!!!!
2012. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ma téglát pakoltam, sétáltam, kalapáltam, lépcsőztem, mégse:( Ma este összebújunk apával, hátha...
2012. jan. 20. 20:33
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Két tippet kaptam én is annak idején. 2x bevált az egyik. Az első talán egy kicsit kellemesebb: apával egy fantasztikus szex, persze ehhez nem minden apának van bátorsága. Ez nekünk nem jött be.

A másik viszont 2x is. Kicsit drasztikusabb.

2-3 evőkanál ricinus (gyógyszertárban kapható) 1 kifacsart citrom levével összekeverve. Késő este érdemes meginni, rá 1-2 órára klassz kis hasmenésed lesz (nem kell legalább beöntés) viszont a hálószoba és a wc között legyen szabad az út, mert máskülönben baj lesz. A hasmenés klassz kis görcsökkel társul. Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy egy érett terhességet ez garantáltan beindít. Így is lett. Én este 11 körül ittam meg, a 2. lányommal hajnal kettőkor megrepedt a burok, a 3. lányommal szintén 11-kor ittam meg és reggel 7-kor már a kezemben tartottam a kicsit.

Amennyiben nem bízol ebben a "koktélban", nyugodtan kérdezz meg másokat vagy a dokidat/szülésznődet.


Sok sikert, könnyű szülést kívánok.

2012. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 limaia ***** válasza:
83%
kedves 4. válaszoló.hány hetesen iitad a ricinust?én a kórházban láttam,hogy az idős terheseknek igy inditották be a szülést.csak hogy csak a vége felé lehet inni?
2012. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
én próbáltam a ricinust, még csak hasmenést sem okozott...
2012. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a második terhességemnél a 40.2 héten a harmadik terhességemnél 39.hét első napján ittam. S, mint írtam mindkettő babámnál beindította a szülést.


4. válaszoló voltam

2012. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

off: bocs, hogy belekérdezek a kérdésedbe...én 40+2-n vagyok és hétfőtől nekem is be kell feküdnöm, amit nem szeretnék. a szex nálunk nem indította be, viszont egy jó időtöltés :)


azt szeretném kérdezni, hogy a ricinus helyett szerintetek olívaolaj nem lenne jó?

2012. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát bevallom őszintén én nem merem meginni, mert innen 100 km a kórház ahol szülni fogok és lehet, hogy autópályán megyünk és ha vécézni kell.....:D

Szóval valami más?!:(

2012. jan. 21. 19:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
:D nekünk csak 30km a kórház, szerintem kipróbálom olivaolajjal. veszíteni nem veszthetek, max könnyítek magamon ;) de remélem hétfőig megszülök és nem kell befeküdnöm...
2012. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!