Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye nem csak olyan kórházban...

Ugye nem csak olyan kórházban szülhetek, amelyikbe területileg tartozom?

Figyelt kérdés

Jahn Ferencbe tartozom, de a Szent István szimpatikus nekem, illetve az orvos, akit fogadni fogok is ott dolgozik külsősként. Ugye jól gondolom, hogy bárhol szülhetek? Illetve járnom kell majd ebbe a kórházba vizsgálatokra?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2012. jan. 21. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
az illetékesben szülhetsz csak, ha sztk-s vagy. Ha viszont van választott dokid, akkor ott is, ahová ő tartozik.
2012. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is Jahnhoz tartozom, de eszembe sem volt ott szülni. Olyan dokit kerestem, aki a SOTE II-n vezeti le a szüléseit. A magánrendelésére jártam végig, csak a terhesség végefelé jártam be a SOTE-ra ctg-re.


A lényeg, hogy majd a terhes kiskönyvedbe a dokid vezesse bele, hol fogsz szülni, mert ha nincs benne, és valami miatt mentővel visznek be, akkor automatikusan a Jahnba vinnének.

2012. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a dokid oda tartozik, akkor mindenképpen szülhetsz ott és oda küld a dokid is vizsgálatokra (pl NST) Sőt nekem úgy tűnt a doki határozza meg hogy hol szülsz. Én pl vidéki címmel szültem Szent Imrében, senkit nem érdekelt.
2012. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülhetsz ott, ahol a dokid dolgozik, senkit nem fog érdekelni, hogy hova tartozol területileg. Én a SOTE II-re jártam vizsgálatokra (is), dokim is ott dolgozott, pedig vidéki vagyok, még ideiglenes budapesti címem sincs. Senki soha meg nem kérdezte, mit keresek ott.
2012. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!