Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a Péterfyben...

Szült valaki a Péterfyben Asbóth Ákosnál? Mennyi pénzt adtatok? Van konkrét ára?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Off lesz, bocsánat: óvatosan írjatok nevet és összeget mert pont ma olvastam a tévé teletextjén hogy 20 orvos ellen indult eljárás (ÁEK-ben) szülésnél adott ( illetve elkért ) tarifák miatt.
2012. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első: az adottért nincs ok, az elkértért pedig helyesnek tartom :) valamelyik nap volt egy kérdésnél egy válasz, hogy a fogadott doki nem vett részt a szülésen, mégis szülés után volt pofája az anyukától elkérni a tarifát. Na ezek meg is érdemlik! Remélem, az említettek között van ő is.
2012. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jogos, amit írtok. Akkor ha nem akar ide válaszolni valaki, akkor privit is írhattok!
2012. jan. 22. 13:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az még egy 2009-es eset. Az eljárás azért indult, mert pénzt kértek az edáért.
2012. jan. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogadott dokim pl szülés előtt 10 perccel ért be a kórházba. Nem is értettem ha egyszer felkértem akkor miért hagyott ott. azért fogadott, hogy legalább a kórház területén tartózkodjon. Na a lényeg az , hogy másnap ő is megkeresett engem, természetesen a felét sem kapta annak amennyi a tarifája lett volna, de semmit sem csinált csak állt tátott szájjal és nézte a szülésznőt. Ez nem a péterfiben volt, de a lényeg, hogy ő is várta a pénzt a semmiért. Ja és az utána következő napokon már rám sem nézett.
2012. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg nem kell óvatosnak lenni ebben a témában. Mi az ,hogy pénzt kérnek a szülésért egy állami kórházban. Rendesen fizeti a TB-t utánunk a munkahely éveken keresztül, s a dokinak van fizetése minden hónapban. Plusz még minden egyes szülés után kapnak pénzt. Nem vagyok benne biztos talán a MÁK-tól. 80 ezret a sima szülésért, 140 ezer körül a császárért. Ezek után még van pofájuk levenni a kismamát 100- 150 ronggyal. Holott mindenki tudja mibe kerül egy gyerek ruha , egy kis cipő, egy cumisüveg stb. Ez is csak MAGYARORSZÁGON MŰKÖDIK ÍGY!!!!!!
2012. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Kedves utolsó válaszoló:talán azért kérnek pénzt,mert FOGADOTT,MAGÁN doki,ergo ha éjjel vagy nappal,ha hétvégén,vagy ünnepnapon hívom a szülésemhez,akkor jön.Ez pedig NEM munkaköri kötelessége.De erről már annyi vita volt!
2012. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kórházban dolgozom, nővérként.

Elárulom, hogy a fogadott orvosok nagy része csak a kitolásnál szokott megjelenni, a szülésznő csak akkor szól a dokinak, ha már rendesen ki van tágulva a méhszáj.

2012. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A nővérkének:én 2x szültem(1x a Péterfyben,1x az Istvánban),a dokim mindkét alkalommal VÉGIG mellettem volt(nem ugyanaz az orvos).
2012. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát őszinte leszek, ha fel van kérve és fizetek neki akkor igenis legyen ott mellettem (csúnyán fogalmazva nyalja ki a fenekem). Ha nem így tesz akkor meg ne várjon honoráriumot.
2012. febr. 3. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!