Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki a Péterfyben...

Szült valaki a Péterfyben Asbóth Ákosnál? Mennyi pénzt adtatok? Van konkrét ára?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 20:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Asbóth doktor úr volt az ügyeletes, amikor szültem az év elején. Az epidruális érzéstelenítős cuccot Ő kötötte be, remekül. Nem fájt, végig kommentálta, hogy mit csinál és még a humora is jó volt. A bekötés helyével és a derekammal azóta sincs gondom, tényleg jól csinálta. A végén császár lett a szülés befejezése, a dokim mellett Ő volt a másik orvos, aki ezen részt vett és csak jókat mondhatok. Nem kért pénzt, nem viselkedett úgy, hogy azt éreztem volna, illenék adnom, stb. Korábban is találkoztam vele a kórházban, azt tudom mondani, hogy megnyugató, normális orvos, amennyire én meg tudom ítélni, jó szakember.
2012. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősömet dr Asbóth császározta meg 2011 telén, és súlyosan károsodott a gyermek, a mai napig nem tisztázott, mi okozta a bajt, mégis a kórházban elhallgatták, csak később derült ki.. Ezenkívül rosszul varrta össze az anyukát, akit újra fel kellett nyitni....
2013. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Még jó,hogy az utolsó hozzászólást már bőven a szülés után olvastam el :O

Én 100%ig meg voltam elégedve vele. Ott állt az ágyam mellett 5 órán keresztül és mindent megtett,hogy természetes úton szüljek...sajnos nem jött össze a végén,de a császárnál is mindenre nagyon odafigyelt. Sőt utána a 3. napon bejött a kórterembe, leült és elmondott mindent a szüléssel és a baba további ápolásával kapcsolatosan is. Szoptatás,tej növelése stb. Több segítséget kaptam tőle,mint a védőnőtől! Így én csak ajánlani tudom

2013. máj. 23. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!