Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen praktika jött be...

Kinek milyen praktika jött be szülésmegindításra?

Figyelt kérdés
40+5 naposak vagyunk. Jövő hét elején be akarják indítani a kórházban, én viszont nem szeretném, ha indításra kerülne a sor... Bábakoktélt nem szeretnék inni....
2012. jan. 22. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Mi igazság szerint nem hajtottunk arra, hogy előbb meginduljon. A homeopátiában nem hiszek, szedtem ugyan 2 hétig a csodabogyókat, de abba is hagytam gyorsan.

Viszont: utolsó 2 hétben elromlott mindkét lift a házban, mi a 10. emeleten lakunk. A sors fintora.. :) Mikor már felmászol a 10-re nyáron a 35 fokos melegben, akkor jól esik egy fürdő. Soha nem fürdök hideg vízzel, még nyáron sem, tehát a meleg vizes fürdő is megvolt. Aztán.. A szexuális életünk rendszeres volt, heti 4-5 alkalom volt kb, még a szülés előtti napon is együtt voltunk. Ittam a tonicot, mert nyáron az esett jól, behűtve, kicsit felvizezve. Szülés előtt 4 nappal még egy esküvőn is voltunk. Aznap délelőtt 5 órán át keresgéltünk ruhát, tehát a séta is megvolt. Minden nap áttakarítottam a házat, hogy ha úgy alakulna, azért legyen rend. :)

Volt telihold, front, minden, ami "kell".

Szülés előtt 2 nappal még semmi jele nem volt, a CTG is teljesen normális volt, se jósló, se semmi. Másnap hajnalban elment a nyákdugó...

Ezzel csak azt akartam leírni, hogy nálunk akarva-akaratlanul úgy alakult, mintha ki akarnánk csalogatni a manót, de őt ez nem igazán érdekelte. Vannak, akik szerencsések, és tényleg beindul nekik valami oknál fogva, de ez úgyis csak akkor következik be náluk is, ha a bébibogyó úgy érzi, hogy itt az idő.

Kedden jön egy hidegfront, talán ez nálad meghozza a "sikert"!

Nagyon sok egészséget kívánok nektek, boldog babázást, és könnyű szülést! :)

2012. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nikuska Vác ***** válasza:
Szia!Én szülés előtt 1 nappal guggolgattam, porszívóztam,, szekrény tetejéről pakolgattam, du. aludtam egy nagyot , hajnalban elment a nyákdugó, 9:30-kor részleges napfogyatkozás volt és 11:45 kor megszületett a fiam:) Sok sikert ás könnyű boldog szülést:)
2012. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!