Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a 39. héten rózsaszín,...

Ha a 39. héten rózsaszín, véres folyásom van reggel óta, ez csak a nyákdugó, és még napok lehetnek hátra, vagy a szülés elejét jelzik?

Figyelt kérdés
Semmi egyéb tünetem nincs, nem keményedik a hasam, baba mocorog.
2012. jan. 22. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is hasonló volt. A doki azt mondta tágulásos vérzés, akár még napok lehetnek hátra. Este mentem vissza a kórházba, mert elfolyt a magzatvíz... :)

Úgyhogy bármi lehet. Kitartás :)

2012. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyákdugó olyan kocsonyás szerű. Nekem napokkal előtte távozott. Aztán egyik nap este 8 körül elkezdtem vérezni. Semmi más dolog (nem volt fájás, baba mocorgott). Hajnali kettőkor elfolyt a magzatvíz. Szóval ha ma indult meg, akkor számíthatsz rá, hogy néhány órán belül elkezdődik. Nekem is a 39. héten történt ez.
2012. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 39.héten indult meg a szülés, vasárnap szinte egész nap folyásom volt, aztán este észrevettem, hogy egy hajszálvékony vércsík van benne, ekkor jöttem csak rá, hogy egész nap a nyákdugó volt az a bizonyos folyás, aztán jött is az első fájás, és egész éjszaka írogattam, hogy mikor vannak, ugyebár egyre sűrűsödtek(5,6,7 percesek), reggel 6-ra értünk a kórházba, közölték, hogy szülés lesz, burkot repesztettek és 13:40kor megszületett a kislányom (nem kis szenvedés után). :D De gyorsan elfelejtettem. Állítólag van, akinek napokkal szülés előtt elmegy a nyákdugó.
2012. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a 39. héten kora délután távozott a nyákdugó,éjfélkor már a szülőszobán voltam,és 5:26-ra megszültem.Szerintem először is légy nyugodt,pakolj be mindent. Könnyű szülést kívánok neked!
2012. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Én azóta sem érzek semmit, sőt, ez a rózsaszínes folyás is abbamaradt. Már várom, hogy szüljek, de próbálok türelmes lenni. A csomag már be van pakolva, egyelőre nem izgulok, mert még nem érzem semmi jelét, hogy be akarna indulni a szülés.
2012. jan. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!