Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem rózsaszín,hanem fehér...

Nem rózsaszín,hanem fehér vagy színtelen kocsonyás valami jön elég nagy darabokban. Naponta 4-5 alakalommal. Ez a nyákdugó lehet, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Két napja van ez.Akkor voltam dokinál és megvizsgált.Attól lehet valami folyás féle vagy ez lehet nyákdugó?

40 hetes vagyok.


2008. máj. 22. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kb ilyen volt a nyákdugó távozása előtt pár napig,amire én is azt hittem, hogy az. De a nyákdugó tudod, hogy rózsaszínes, barnás, szóval mindenképpen valami vérzés féle kíséri. Van akinek a szülőágyon megy el, emiatt ne izgulj! Biztosan nagyon várod máár a nagy pillanatot, hát nagyon szorítok ám ;)
2008. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Készülj fel a szülésre!Sok sikert!
2008. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni,úgyhogy ne is ijedj meg!Lehet, hogy a nyákdugó(ami lehet színtelen is!)Viszont 40. héten előfordulhat, hogy a magzatvíz szivárog, főleg, ha a doki hüvelyi vizsgálatot csinált. A magzatvíz folyékony-kocsonyás, normál esetben színtelen. Ha úgy gondolod, hogy lehet, hogy ez az, menj be a kórházba, vagy hívd fel az orvosod. Semmiképp ne félj attól, hogy hisztisnek néznek, vagy vaklárma lesz,csak magaddal és a babával törődj most! Egy kalappal...
2008. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!