Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A joslófájásokat, fájásokat...

A joslófájásokat, fájásokat hol kell érezni és azok meddig tartanak?

Figyelt kérdés
Néhány napja a köldököm körül iszonyatos görcsöket érzek általában éjjel de nappal is előfordul de eltartanak akár fél óráig is.38 hetes kismama vagyok. Volt már vkinek hasonló? S. O. S!
2008. ápr. 3. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.szerintem lassan jönn a baba.én is 38hét elején szültem nekem elfolyt a magzatvizem.szerintem menj el a dokidhoz........valakinek a dereka fáj valakinek a hasa huzodik össze.nekem elözö délutántol kezdödtek a joslofájások bekeményedet a hasam aztán reggel elfolyt a magzatvizem.grat babához.
2008. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem öt éjszakán keresztül voltak menstruációszerű görcseim, nem is tudtam aludni tőlük. Nekem volt, hogy 6-7 óráig is eltartottak, rendszertelenül. Megrövidült már a méhnyak, egy ujjnyira nyitva vagyok, de két napja megszűntek a görcsök és a baba csak nem akar jönni. 38. hetet taposó kismama
2008. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!