Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez? (Kérdésed túl rövid)

Normális ez? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
1hete szültem gátmetszés felszívódó. És még mindig nem tudok leülni. Az elején még a vécére ülés is nehezen ment. Most már csak kicsit fáj ha vécére kell ülni. A kórházi szobatársaim teljesen normálisan tudtak ülni. És mikor a csecsemősök mondták hogy üljek le mondtam hogy nem tudok és csodálkoztak hogy nem tudok leülni. Normális hogy én még mindig nem tudok leülni? Mikor fogok már tudni leülni úgy hogy ne fájón az ülés?
2012. jan. 24. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Normális.Nálam az első szülésem után 10 napig fájt,sőt az utolsó fájós estén azt mondtam,hogy ha másnap is fáj,visszamegyek a dokihoz,nagyon fájt.Másnapra meg teljesen elmúlt.Kb fél évig furcsa volt megtörölni,olyan száraz,rücskös érzés volt. Az ikrek születése után meg simán ültem már aznap,pedig ott is vágtak.Varratok mindkétszer hetekkel szülés után estek ki.Boldog babázást és mielöbbi gyógyulást!
2012. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet normális.

Nekem volt gátmetszés, hüvelyfalam is repedt, sőt, aranyerem is volt. Így szülés után elég furán ültem, amitől másnapra ödémás lett lent az ülőgumóm, még a csontom is fájt nagyon. Nem is a gátmetszés vagy aranyér fájt, hanem a csont és az ödéma. :( Jegelnem kellett. Vagy hideg vízzel zuhanyoztatni, ami egyébként jót tett.

Vettem lyukas párnát, azzal kényelmesebb volt üni (tudtam ülni) de nem sokáig. Több mint 1 hét volt mire rendesen tudtam ülni, mozogni (mert a csontom is rettentően fájt).


Nekem ez rosszabb volt, mint az első babával a császár utáni felépülés. Az szinte semmi nem volt ehhez képest.


Kitartás. Ha pár nap múlva sem javulna akkor menj vissza a dokihoz. Addig pedig próbáld ki a jegelést.

2012. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is felszívódóm volt, kb 2-3 hét volt, mikor végre lendületből le tudtam ülni. A szobatársaim szinte már a szülés napján le tudtak ülni lazán. Tesóm 3x szült, még az nap törökülésben ülve szoptatta a babákat, én alig bírtam menni.

Nem tudom, mitől volt, de mire a 6 hetesre mentem, már nem volt gondom.

2012. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én kb. két hétig összeszorított fogakkal ültem le, a wc-zés meg jó sokáig fájt és itt nem csak a nagy dologra kell gondolni, néha még most is pedig már 5 hónapja, hogy szültem
2012. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tesóm két hónapig kínlódott sajnos(nem akarlak elkeseríteni)..Úgyhogy szerintem teljesen normális.

Nagy szerencsém volt,én gátvédelemmel szültem,de nagyon szörnyű lehet:(

2012. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem harom het mulva mult el.

onnan tudom, hogy 13 napos volt a babam, amikor eloszor levittem setalni, es meg utana 5 napig nem tudtam ulni.

2012. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!