Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » I. sz. Szülészeti és Nőgyógyás...

I. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati klinikán a Baross utcai korházban ki szül/szült? Mi a tapasztalat? Vélemény? Kinél szülsz/szültél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2-szer, de mindkétszer császárom volt.

A doki Silhavy Mihály.

2012. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Milyenek voltak a nővérek? Az ellátás? A tisztaság?

A nőgyógyász???

2012. jan. 25. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Hú, ha lesz időm (és nem felejtem el), akkor leírom.

Addig is találtam neked valamit:


[link]


[link]


Kommentekkel együtt!

2012. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy ez részben ugyanaz, bocs. De azért a kommentek miatt érdemes lehet elolvasni.
2012. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia én ott szültem Dr pataki Zoltánnál.Ha valami komplikáció van vagy koraszülés elég jól fel van szerelve.Sajnos a csecsemős nővérekről,nem tudok nyilatkozni,mert második kisfiam 34-hétre született,most már igazi nagy csibész decemberbe volt egy éves.Én a kórházzal megvagyok elégedve.
2012. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nemrég szültem ott,a fogadott dokim nem jött be a szülésre,sőt utána rám sem nézett,pedig 9 hónapig hozzá jártam magánrendelésre(dr.Kovács Eszter).Őt semmiképpen nem ajánlom!

Az ügyeletes rendes volt,igaz csak az utolsó 5 percre jött be...Kórtermek sem voltak igaziak,iszonyú kosz volt a mosdóban mindig..Én többet nem szülnék ott,azt hiszem a másodikkal az Istvánt választanám.

2012. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok az elfelejtettem írni,hogy a csecsemősök nagyon bunkók,igaz le vannak terhelve,de szoptatás és egyéb téren ne sok tanácsra számítcs.Egyik szobatársam fodaott csecsemő nővért is,így 20 e ft-ért neki szívesen segített...:(Ránk meg magasról tettek..
2012. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2,5 éve szültem ott dr Szabó Gábornál. Hozzá is jártam terhesgondozásra.

Tündér egy pasi, velem mindig kedves volt. Szülésre bejött, 20 percenként rám nézett, a végénél a fejemnél ült és simogatott, mondogatta minden rendben lesz.

3 napot voltunk a kórházban minden nap bejött, érdeklődött. Varratszedést elviccelte, mert én borzasztóan féltem tőle. Semmi baj nem volt.


Csecsemősök, hát kicsit gáz. Én mondjuk nem adtam le nekik a fiamat, csak egyszer akartam, mikor utolsó nap a papírokat kellett intéznem és a szobatársaimat meg épp akkor kezdték hazaengedni, nem akartam az üres szobában egyedül hagyni a fiamat. De nem vették be. Azt mondták úgyis ott lesznek a szobatársak mire visszamegyek.


Egy nővérem bejött szülés után másnap (du szültem, aznap egyedül voltam, másnap kaptam gyerekágyas szobát és gyereket is :)) megmutatta a pelenkázást, köldök ápolást, szoptatást.


Azért morogtak, ha kivittük a folyosóra a látogatókhoz a gyerkőcöt, viszont a szobába nem jöhetett be senki.


Ja, szülés: nem volt fogadott szülésznőm, de egy olyan kedves csajszit kaptam, fúúú rengeteget segített. Aranyos volt, kedves. Vajúdás közben többször medikusok jöttek be nézelődni (rohadt szégyellős vagyok), sőt szülés közben vagy 10-15-en nézték végig. Akkor már nem érdekelt semmi, csak, hogy kijusson a lurkó, mert azt hittem szét repedek.


Szobák: 4 ágyasban volt, szobatársak jó fejek voltak, de utolsó előtti napra kaptam egy olyan szobatársat, hogy húúúú (mondjuk erről a kórház nem tehet), két 4 ágyashoz van egy közös mosdó... na ezt nehéz volt elviselni, kicsi is, koszos is... komolyan mondom, mintha nem nők használták volna. Ez a része volt a leggázabb, nekem más rossz tapasztalatom nem volt.

2012. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3. bekezdésben nem nővérem, csak nővér :D
2012. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó volt olvasni az infókat, én márciusra vagyok kiírva a kicsimmel. Doki miatt megyünk most ebbe a kórházba, azt már az első baba és a Péterfy kórház révén tudom, hogy az újszülött osztályon sok jóra nem kell számítani, úgy tűnik ez már csak így van mindenhol. Mondjuk a kosz az egy picit ijesztőnek hangzik, elég fóbiás meg mániás vagyok az ilyesmire :(. De legalább már rendeltem fertőtlenítő sprayt, legyen saját abból is. Vicces, hogy a Péterfyben anno a fizetős szobában az első lakótársam a fürdőben jött szembe kövér csótány képében.
2012. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!