Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kenézyben Dr. Kámánczhey...

Kenézyben Dr. Kámánczhey Alberttel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? Nála szeretnék szülni azért kérdezem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én múlt héten voltam nála terhes ambulancián, nekem nem volt túl szimpi, de csak pár mondatot beszéltünk. Lehet, hogy ha valaki rendszeresen hozzá jár, azzal kedvesebb, de nem nagyon ismerek senkit, aki őt választotta volna. Én a terhességem elején Székely Péterhez (II.) jártam, szintén a Kenézyben dolgozik, nekem ő sokkal barátságosabbnak és kedvesebbnek tűnik. Sajnos költözés miatt már nem hozzá járok, de a mostani dokimmal sincsen bajom.


38 hkm

2012. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy most kihez jársz?
2012. jan. 25. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Most dr. Korláth Zalánhoz, de csak mert ő a körzeti - viszont rendes, hálistennek. Amúgy szülésnél nem lesz fogadott orvosom, amit eddig mindenki helyeselt, és a családban a korábbi tapasztalatok is azt igazolják, hogy jobb ez így.
2012. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!