Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggel 5 perces fajasaim...

Reggel 5 perces fajasaim voltak. Varni akartam meg had erosodjon. Elmentem furdeni aztan most meg mindig vannak fajasok csak mar nem 5 percenkent.5,7,10 mikor hogy. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Bemenjek a korhazba vagy varjak megint amig 5 percesek lesznek?Mit tegyek?Elso babank.39 hetes vagyok.Nem szeretek befekudni a korhazba amig nem muszaj.Varjak 1-2 orat?
2009. máj. 29. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyanok a fájásaid, hogy 5 percenként jön, és kb 40 másodercig tart, akkor én a helyedben kezdenék összepakolni. Messze laksz a kórháztól? Nekem ilyen paraméterekkel estére megvolt a baba.
2009. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szrintem indulj a órházba!! Az én fiam 3 hós rendszertelen fájásaim voltak és szülés alatt is rendszertelen maradt.Végül rá 4 órára megszületett.Ha megszületett akkor légyszi írj ide egy értesítést:-) Drukkolok. :-)

Sok szerencsét és Jó babázást!

2009. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt én bementem szobaton este de nem erősödtek így letettek osztályra. Vasárnap egésznap 15-10-5-15 és így tovább szóval rendszertelen volt majd hétfő délben mentem a szülőszobára ott is rendszertelen volt így fél 4-kor burkot repesztettek és este 8:20-kor meg lett a kisfiam. Ha úgy érzed eljött az idő akkor inkább menj be ott már jó helyen lesztek.
2009. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a fajdalmaid hosszusagat kene figyelned, hogy meddig tart egy-egy fajas. Az, hogy ezt mennyire erzed erösnek, az nem sokat szamit, hiszen sok esetben a fajasokat enyhenek erzi a nö, kinek hogy... A kadban amugy a joslofajasok mindig enyhülnek, tehat az is lehet, hogy csupan joslo fajas volt. Talan erdemes bemenni a korhazba, ha teheted, induljatok el.

A lenyeg, hogy a babad küldi a jeleket, es hamarosan olyan szerencses lehetsz, hogy a kezedben tarthatod! :)

Nagyon szep es könnyü szülest kivanok neked!

Es persze jo egeszseget mindkettötöknek!


(egy kicsit irigykedö kismama, aki meg csak a 31. hetben van... :D )

2009. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha van fogadott orvosod őt is felhivhatod hogy ő mit mond.De az a legbiztosabb ha bemész a kórházba.Majd irjál ha már meglett a kismanó.Egy 32 hetes km
2009. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tusolás után is marad a fájás akkor irány a kórház!az erősség nem számít,velem egy időben volt egy kismama aki bent feküdt és szolt h mintha húzódásfélét érezne,megnézték,és azonnal vitték is a szülőszobára!
2009. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elmente a korhazba.De haza is kuldtek.A szules korai szakaszaban vagyok.1 ujnyira nyitva.Azt mondta beindulhat a szules akar 1 ora vagy 5 nap mulva is.Nem lehet tudni!De jo volt hazajonni!Nagyon ijeszto volt a korhaz.De elobb utobb ugyis tul kell rajta lennem!!!
2009. máj. 29. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatosak vagytok mind! Már nem is parázok annyira a szüléstől. Olyan mérges tudok lenni amikor egyesek csak rémisztgetni tudnak. Ti meg olyan élménynek írjátok le, hogy én már alig várom, hogy a karjaimban tartsam a kisbabámat! Minden jót mindenkinek!!!
2009. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most nézegettem a régi válaszaimat,megkérdezhetem h végülis mikor született meg a babád??lassan 2 évesek lesztek:))
2011. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia!Hat aznap ejszaka erosodtek a gorcseim es bementunk es bent is maradtam.Masnap estere lett meg a lanyom este fel 7-kor.Nehez szules volt,beakadt igy vakommal szuletett.De semmi gond nem volt vele.Jo baba volt.Most mar kesz holgy!Majus 30-an lesz 2 eves!
2011. máj. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!