Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi most vagyunk a 39. + héten...

Mi most vagyunk a 39. + héten és abszolút semmi jele annak, hogy a közeljövőben szülök (se fájás, se görcsök, semmi). Ez normális? Első babánk lesz.

Figyelt kérdés
Egy hét sincs a kiírt időpontig és reménykedem,hogy nem fogom túlhordani. Van arra valami esély (tudom nagyon változó és sok mindentől függ),hogy mégis beinduljon magától?Tapasztalatok?
2012. jan. 28. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2012. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem még a kiírt napon sem volt semmi jele a szülésnek a méhszájam is teljesen zárt volt a doki szerint még egy tű sem fért volna ki rajta....

és láss csodát másnap megszületett a fiam.

2012. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Akkor nem adom fel a reményt! :) Bizakodom,hogy hallgat rám a pocaklakónk és igyekszik majd kifelé!
2012. jan. 28. 23:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy héttel előbb jött a kiírt időpontnál, de nem volt semmi előjele. Egyáltalán nem voltak jósló fájásaim, se görcs, se semmi.... Még a nyákdugó távozását sem vettem észre....

Egyik este beindult a vajúdás. Reggel bementünk a kórházba és megszültem.

2012. jan. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 41 heten indult be a szules magatol. Most varom a masodik kislanyom , remelem most hamarabb jon.

36 hetes kismama.

2012. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aznap reggel még semmi jel nem volt.Este 1 óra alatt született meg a lányom.
2012. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akár ma este is megindulhat minden előjel nélkül.
2012. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kis pontos lesz, mint az én kisfiam. Ne sürgesd. :) Plusz 2-3-4 stb. nap ugyanannyira normális, mint ugyanez mínuszba. Csak tudom, nagyon város már. De ez még nem gond.
2012. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 1héttel hordtam túl a lányomat és aznap este mikor beindult a szülés úgy feküdtünk le a férjemmel,hogy ma tuti nem szülök semmi előjel.Hajnali négykor 10 percesekre keltem 8:31kor már a kezembe tartottam a lányomat.

kitartás legrosszabb esetben is 3 hét és ott tartod a kezedbe azt a kis csodát.

Sok sikert

2012. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!