Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit "illik" adni szüléskor...

Mennyit "illik" adni szüléskor a választott orvosodnak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék keveset, de azért túl sokat sem adni... azt hallottam, többek között ismerősöktől, meg a védőnőtől is, h a terhesgondozáson amit elkér összeg havonta (az nálam még a tavalyi áron 5000Ft) annak a 10x-ese, tehát 50000Ft. Valóban? V inkább több? V az összeg ettől független? ti mennyit gondolnátok? (azért is fontos, mert nagyon megbízom a dokiban, nagyon alapos, és szeretném nála a 2. babámat is, és nem szeretném megsérteni az összeggel...)előre is köszi!!
2008. ápr. 4. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a dokim és mondta, hogy a szabadideje 40 ezer ft. vidéki kismama vagyok és nagyon megbvagyok elégedve vele Eddig. 34 hetes kismama
2008. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem 7 e a terhesgondozás és 80 e-et kér a szülésért.
2008. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szia! :) én pofátlanul rákérdeztem a dokinál, hogy mennyi az annyi, mert első gyerek nekem, és hall mindenfélét az ember. az enyém válaszolt is, hogy neki bizony bármilyen meglepő nincs "tarifája", annyit ad neki mindenki amennyit tud, amennyit erre szán :). ennek nagyon örültem, mert az ember úgyis ad, de jobb tudni, hogy mire számíthat és szimpatikusabb és szívesebben is adom, ha nem előre taksálja az árat. :) nem vagyunk túl eleresztve, ezért a dokinak 30-at szánok, a szülésznőnek pedig 10-et. ennyire futja :).

üdv

31 hetes mami :)

2008. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!