Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki ismeri? Szült valaki...

Valaki ismeri? Szült valaki dr. Kondér Béla szülész-nőgyógyásznál Vácon?

Figyelt kérdés

Máshol is rendel Kórházban?

Váci Kórházról vélemény?


2012. jan. 30. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én a Kondérnál szültem 7hete.nekem semmi gondom nem volt vele sőt hozzá jártam végig magánrendelőbe.programozot császáral szültem nála.csak ajánlani tudom.bármi érdekel írj.nővérek nagyon jók.
2012. jan. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Dubecz Daninál szültem(nagyon jól választottam).Kórház: szoptatós párnát vigyél, mert egy fehér műanyag széken fogsz a baba-mama barát kórházban szoptatni :D.A zuhanyzóba csak akkor járj ha fel akarsz fázni, mert fűtés alig van(ami u.a. mint a WC-hideg és randa egy kis hypó szaggal).A csecsemős nővérek fintorogni fognak ha a gyereket napi egy-két alkalomnál többször beviszed hozzájuk-csak mert pisilni mész vagy hasonló.Annyira sz@r, hogy vágysz haza, pedig mennyi segítséged van a kórházban elvileg.Ja ha lábadon folyik a vér a reggeli nővért nem érdekli, ő akkor is befejezi a reggeli kiosztását :D, RÖHEJ AZ EGÉSZ-BABA ÉS MAMA BARÁT AZAZ, HOGYAN DOLGOZZUNK NŐVÉR LÉTÜNKRE MÉG KEVESEBBET.A színvonal pedig egy penésztelep...
2012. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

HU!

Annyira gáz a korház? Válasszak másik kórházat?

2012. febr. 3. 18:45
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem korántsem ennyire rossz, mint ahogy leírta valaki.

Én meg voltam elégedve, nem bántak velem rosszul, nem voltak rossz benyomásaim.

Egy-egy rossz vélemény miatt még nem kell rögtön elrohannod máshová. Nincs olyan kórház, amelyikkel mindenki elégedett.

Én jól álltam hozzá, és jól álltak hozzám.

2012. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%

(A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.)-vagyok.:D.

Hozzám is jól áltak csak vannak dolgok amit nem tudok magamnak bebeszélni VAGY:Csak annyit tudok rá mondani:Annyira jó ez a sz@r, mindig erre a sz@r helyre vágyok vissza, lehet, hogy magasak az elvárásaim.

2012. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
valaki van itt aki most épp hozzá jár? :)
2014. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!