Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mecsér Béla lesz a szülész...

Mecsér Béla lesz a szülész orvosom az első gyermekem születésénél. Nem beszéltünk pénzről. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan vagyok ilyen ügyekben. Ha valaki mostanában szült Mecsér Bélánál(Zugló-Örs vezér téri SZTK, Uzsoki kórház.) kérem, írja le mennyit és mikor adott neki. Valamint, hogy meg volt-e elégedve!?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 27. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Amennyiben ő nem egy nagyon fiatal orvos, hanem olyan 50 közeli, akkor én nála születtem :)


Meg a tesóim is, az uzsokiban :)


na ez nem nagy segítség, de akkor, huszon éve, anyum nagyon meg volt vele elégedve, első szüléskor ügyeletben került hozzá, és utána a többi szülésnél már őt választotta. na mondjuk akkor még fiatal volt...


bocsi, csak a névre rögtön felkaptam a fejem :)

2011. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Szerintem egyre gondoltunk, már bőven 50 felett van.
2011. jan. 31. 13:05
 3/17 anonim ***** válasza:
_Nem ismerem őt,de bárkit fogadsz fel,beszélnetek kell a pénzről,hogy ne legyen félreértés,vagy sértődés a végén.
2011. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hírű orvos,és rendes ember.Nem a pénzre utazik.Azt szokta mondani,hogy Ő nem lát bele senki pénztárcájába,így mindenki annyit ad,amennyit tud.3terhességemet kísérte végig.
2011. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor rendes. Magánrendelésre kell járni hozzá? Vagy megnéz az sztk-ban ingyen is, ha nála akarsz szülni?
2011. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2009 nyarán szültem nála. Nagyon jó orvos, és jó fej is. Nekem indított szülésem volt. Végig ott volt. Nem mondta meg mennyit kér, amennyit tudsz vagy, gondolsz! Igazából nem érdekli, csak az hogy szépen lemenjen a terhesség, szülés és a babával minden rendben legyen. Ugyanúgy minden nap meg fog látogatni, ha 10ezret adsz, mintha 100at. Szóval jó választás, én azt gondolom!
2011. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

JA azt hiszem 57 éves!


Előző voltam

2011. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is nagyon rendesnek ismertem meg.

SZTK-ba járok hozzá, nem invitált magánrendelésre. Magától kérdezett rá, hogy kinél szülök, mert ha még nem választottam szívesen elvállal. Pont akkor akartam megkérni rá. Aztán elmondta, hogyan zajlik ez náluk (terhesrendelés, stb...).

2011. febr. 2. 10:57
 9/17 anonim ***** válasza:
Na, ez klassz :-) Hány hetesen kérdezte meg? Végül igent mondtál?
2011. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is nála voltam, még csak egyszer, ő állapította meg a terhességet. Nagyon rendes volt, nem nyálas, de igazán emberi. Én is gondoltam rá, hogy őt választjuk.

Bocs az offért, de hány hetesen beszéltétek ezt meg?

Szmanya (9+4 hkm)

2011. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!