Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36hetesen az előző császár...

36hetesen az előző császár hegem 8,3mm. Szerintetek van esélyem megszülni a babát, vagy császár lesz megint? 21hónap különbség lesz

Figyelt kérdés

február 24re vagyok kiirva, nagyon szeretnék rendesen szülni. a doki azt mondta anno h nem kizárt, majd az akkor adatok-körülmények határozzák meg, előre nem tud mit mondani.

tudja vki a határértéket, ami alatt nem lehet probálkozni a szüléssel? persze a lényeg h mind2en jól legyünk, s megérkezzen a kicsi igy vagy úgy...de azért bizakodhatok?


2012. jan. 30. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Határértéket nem tudok, szerintem ezt doki/kórház válogatja.


Én tavaly szültem (febr 23-án) a második gyerkőcöt. Az első császár volt, majd tesót szerettünk volna kis korkülönbséggel és 17 hónappal később megszültem a másodikat.


A hegem a 36. hét után (pontosan nem emlékszem mikor nézték) 4-5mm között volt. A dokim végig úgy állt hozzá, ha befordul (az első farfekvés miatt volt császár), és minden adott lesz, akkor természetes úton szülünk. :) És úgy is lett. Semmi gond nem volt. Nagyon örülök hogy így történt.

Szóval szerintem bizakodhatsz, főleg a 8mm miatt is. (mérési pontatlanság azért benne lehet,de még akkor is BŐVEN benne vagy)

Könnyű és csodálatos szülést kívánok (nagyon fááááj, de csodás!!!) :)

2012. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pontosítok ha nem egyértelmű, 17 hónap a korkülönbség a két gyerek között. :)
2012. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
óóó ez nagyon biztató, köszönöm a válaszodat!!! remélem szerencsém lesz nekem is...:) jól indul a napom :D
2012. jan. 31. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, a végén majd gyakrabban nézik a hegvastagságot, én úgy tudom 3mm a hatát, annál véknyabb hegnél újabb császár. szerintem menni fog neked a sima szülés is. hajrá!
2012. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!