Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik valamikor...

Kismamák akik valamikor szeptember első két hetében fogtok szülni, ti hogy vagytok? Van már pocak? Mozgásokat érzitek? Megszűntek a kellemetlen tünetek? Mit éreztek mostanság? A babátok neme?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Tünetek nagyjából megszüntek nálam. Az ultrahang alapján kisfiú, de a doki azt mondta, hogy a 17. körül tudja 100%-ra megmondani. Sokszor olyan érzésem van már, hogy a babát érzem mozogni. A pocim most kezd gömbölyödni. Tegnap viszont nálam terhességi cukorbetegséget állapítottak meg, így diétáznunk kell. Annak viszont örülök, hogy nem a 20-24. hét környékén derült ki, így már most oda tudok figyelni a táplálkozásra.

És te hogy vagy, mit érzel?

2011. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jól vagyok, pocim is van, igaz 2. baba már. Mozgásokat érzem. A nemét még nem tudom. És te?
2011. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig még csak kétszer éreztem, pedig második baba. Nekem talán megszűntek a hányásos dolgok, de nagyon fáradékony vagyok és rettentően puffadok, és nem tud kijönni...(bocs, hogy így írtam) nincs valami tippetek? Az Espumisan nem segít.. most még mondhatni szerencsés vagyok, mert itt fent a gyomrom körül szoktak feltelni levegővel, és meg tudom picit nyomkodni, de nem megy lejjebb, pedig nem vagyok erős testalkatú sem(180/65) és szorulásom sincs, SŐT... na meg persze az aranyér, az teljesen kiakaszt....de amúgy nem panaszkodom..:))) Boldog vagyok és nagyon várom már az ultrahangot!
2011. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerencsére a rosszulétek teljesen megszűntek. Helyébe lett egy hematómám. Most nem érzem magam annyira jól. Baromira aggódom!

Szerencsére a babó jól van, és én is érzem már néha. A pocim egész nagy, ahozzképest, hogy még csak a 16. hét, és elvileg kisfiú, de nem mondták 100%-osra.


Remélem, hogy mindannyiónk egészséges porontyokat hoz a világra szeptemberben!

2011. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok. Hát meglepő, hogy mindenkinek ennyire másak a tünetei. De jó nektek, hogy már érzitek a babát, én még semmit sem érzek, mondjuk nekem első baba lesz szóval nem is tudom miből kellene észrevennem ha rugdos. Nekem még 16 hetesen nem tudták megmondani a nemét sajnos.A pocakom talán már gömbölyödik, bár inkább olyan mint aki jol fel van puffadva, de szerintem ez már a baba, mert reggeltől estig ilyen a hasam. Egyébként nekem is sokszor megreked a levegő a gyomrom tájékán és az nagyon kellemetlen. Próbálok sok vizet inni és többet mozogni. Egyébként én nagyon jol vagyok, a 12. hét után teljesen eltünt a rosszullét egyik napról a másikra. Úgyis mondhatnám hogy ez az időszak most nekem elég unalmas, mert nem érzem magam terhesnek. De gondolom lesznek még kellmetlenségek majd a végén.
2011. márc. 31. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Harmadik! Nekem a mozgás segített, na meg a teljes kiőrlésű rozskenyér a puffadás ellen. Most Femibiont szedek, azzal nincs gondom, de az Elevittől mindenféle emésztési problémám volt.
2011. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!