Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Több gyerek után (2 de inkább...

Több gyerek után (2 de inkább 3-4), akik természetes úton szültek, hogy néz ki odalent?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kérdésért, ha túl intim, de kíváncsi lennék. Nekem 1 gyerek után sem olyan, mint volt, akkor milyen lehet több után??? Ti nem féltek tőle, hogy több szülés után milyen lesz?
2012. febr. 4. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hármat szültem. Spontán, gátmetszés nélkül. Ugyan úgy néz ki, mint azelőtt...
2012. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
4-szer szültem. Én sem veszek észre semmi különbséget. Néha van egy kis aranyerem, de az volt azelőtt is. Pedig volt egy durva szétszakadásom a végbelemig az egyik szülésnél. Férjem sem panaszkodik. :)
2012. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Hármat szültem, mindegyiket természetes úton és mindháromszor volt gátmetszésem. (A kisfiam volt a legnagyobb: 4200 gr.)

A gátvarrás természetesen látszik, de nem vészes. Amúgy sem én, sem a férjem nem panaszkodunk.;-)

Amikor a dokim varrt össze, viccesen megjegyezte, hogy jobb lesz, mint "újkorában". Nem csapott be...

2012. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére a szexuális dolgokkal nincs baj, az én férjem is azt mondta, h jobb mint volt:)

De a gátmetszés helye nekem nagyon látszik...És van olyan tényleg, akinek 3 gyerek után sincs egy kis hüvelyfal süllyedése sem? De jó nektek:)

2012. febr. 4. 14:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-at szültem, a harmadikat (4 kilósat :) ) gátmetszés nélkül, nem egész 6 hete. Minden olyan, mint volt előtte. Egyébként az első szülés után regenerálódott a leglassabban, akkor nagyot is vágtak, de 2-3 hóval szülés után már a régi volt. 2. 3. szülésnél pár hét kellett csak.
2012. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinezetre olyan, mint regen, viszont en enzem, hogy ket gyerek utan is lett egy kisebb merteku mehsulyedesem.

A doki szerint nem durva, mar ket helyen is megnezettem magam, alig akartak eszrevenni, elvileg 3 fokozat van, az enyem nagyon gyenge egyes. De meg igy is zavar. Rovidebb a huvelyem, mint regen volt, nem kevesbe szuk, viszont pl mensi elotti napokban, mensikor lejebb van a mehszajam, mint kellene es ha akkor szexelunk, akkor a ferjem konnyen odaer es az kellemetlen. Es valahogy a tampont is "maskepp" kell felrakni, mint lanykoromban.

Egyebkent mas gond nincs.

Nekem gatmetszesem nem volt, egyik gyerek picivel 4 kg alatt, masik 3 felett volt, nem voltak extrem nagyok, de ugy latszik, hogy a tartoszalagok igy sem birtak jol a terhelest.


Megmondom oszinten, hogy en felek attol, hogy harmadik szules utan romlani fog a helyzet (merthogy biztosan fog, ez kb 100%), de mar utananeztem es elvileg huvelysullyal lehet javitani a helyzeten, tobbet, mint intimtornaval es egy egyszeru mutettel meg tudjak huzni a tartoszalagokat. Megcsinaltathatnam most is, a tb fedezi, nem veszelyes, viszont nincs ertelme, mert 3. terhesseg alatt ugyanugy elojonne a gond es utana is meg kellene csinaltatni. Igy varunk vele, szeretnenk meg egy gyereket 3-4 even belul.

Szoval ennyi a valtozas nalam.

De kinezetre tenyleg minden olyan, mint volt, alapban a szex sem masabb, csak akkor, amikor mensi kornyeken vagyok.

2012. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer szültem, másodjára ikreket. Mindkétszer volt gátmetszésem is. Elsőnél 4 hét után szeretkeztünk először, nagyon óvatosan, hát nem volt rossz, de az az igazi se. Nekem kb 5 hónap kellett akkor hogy minden teljesen rendben legyen, az utolsó hónapokban csak olyan furcsa érzés volt, nem csak szex közben, hanem mikor pl nagydolog után wc-papírt használtam.

MÁsodik szülésem után 11 napig voltam a fiúkkal kórházban, (a kisebb súlya miatt, és kicsit be is sárgultak), szóval már a kórházban sóvárogtam apa után.... Nagyon nehezen telt az a pár hét ebből a szempontból. Nagyon jól voltam. Dokim szépen dolgozik amúgy, nagyon fájt a varrás, de nekem is azt modta, hogy jobb lesz mint új korában, és igaza lett. Kívül is szép. Keresni kell a vágást.

2012. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó nektek!:)
2012. febr. 5. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Első baba(4 kg), magzatvízszivárgás, nehezen tágultam,17 óra vajúdás, 40 perc kitolás és a lányom nem úgy jött ki ahogy kellett volna, a fejét fordítva tartotta.

Méhsüllyedésem lett


Most várom a második babát, a doki annyit mondott szülés után meglátjuk mi legyen.

2012. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én eddig akárki ismerősömet kérdeztem, 1 gyerek után is mind azt mondta, h korántsem olyan, mint előtte volt. De ezek szerint vannak szerencsések...
2012. febr. 6. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!