Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után (természetes...

Szülés után (természetes szülés remélem) mennyivel lehet emelni, a babakocsira gondolok ami 12kg. és a gyerek benne, ezt mikor emelhetem? Ha esetleg mégis császár lenne akkor mi a helyzet, mikor emelhetek ennyit?

Figyelt kérdés
Agodom mert nem tudom mi lessz,39 hetes multam vasárnap még semmi jele hogy ki akarna jönni a baba félek hogy tulhordom vagy császár lessz belöle.Hogyan oldjam meg as babakocsi cipelését,szülés utánn 1 héttel már egyedül leszek remélem boldogulni fogok?!Kinek mik a tapasztalatai,Mikor tudok(lehet) emelni?Köszi!
2008. szept. 9. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Húú, hát nehéz dolgod lesz, ha a babakocsit a gyerekkel együtt akarod cipelni. Én természetesen szültem, és könnyű szülésem volt, de egy hasonló súlyú babakocsit nem bírtam felemelni. Szülés után (a testtartás változása miatt) az első hónapban nagyon fájt a derekam, akkor azért nem tudtam megemelni, utána meg már a baba volt egyre nehezebb, akkor azért nem bírtam megemelni.
2008. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig valahogy muszály lessz megoldanom,nem sok lépcsöröl van szo de azér csak fel kell emelnem.Sajnos nem lessz velem senki a férjem reggeltöl estig dolgozik,sétához meg le kell vinnem a kocsit és a babát.
2008. szept. 9. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod a babakocsit pl. tárolóban hagyni? Mert akkor csak a babát kéne levidd?
2008. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jo lenne de nincs tárolonk,albérletben lakunk.De azért köszi hogy irtál!
2008. szept. 9. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

ne aggódj. Nekem a kiírt nap délelőttjén még tök negatív nst-m volt a doki szerint semmi jele nem volt a szülésnek. Az nap délután 5 körül fájások és éjfél után pár perccel megszületett a lányom.

Szerintem az első 2 hétbe ne emelgesd. Én 3 héttel a szülés után már cipeltem a hordózóba és a baba kocsit is vittem lépcsőn.

Egészségi állapotodtól függ.

2008. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

császárral szültem és 4 hét után már cipelétem a kocsit, sajnos 4. emeleten lakunk és nincs tároló

az első hetekben még ne vidd le levegőztesd az ablakból

2008. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!