Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi ez? Ilyet szólok anyumna...

Ez mi ez? Ilyet szólok anyumnak, hogy az egyik gyerek éles lőszerrel jött ma suliba (pisztoly)! És erre a válasz: ez természetes, máshol is van ilyen. Ide süllyedtünk?

Figyelt kérdés
Ma volt szó, hogy miért nem akarom a technikusit abban a suliban elvégezni, mire erre csak vaz volt a válasz, ha pisztolyt hoznak a suliba, akkor az természetes :S Ez mi ez :D Még a szülőnek is természetes... :( Nektek is az? Vagy a mai diákoknál már minden normális?
2012. jan. 9. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha korom sötétben egy hiperpigmentáltakkal teli utcán kell átvágnom, hogy hazajuthassak akkor én is vinnék magammal.
2012. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ne az anyudnak szólj hanem tanárnak mielött lyukat lö a pajtás a börötökbe!
2012. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez nem természetes. Ez egy furcsa válasz volt anyukádtól. Én sem értem.

Ott azért még nem tartunk, hogy pisztollyal járjunk iskolába.

2012. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben szólnék valaki megbízható felnőttnek(pl.tanár, igazgató), mert nem természetes, hogy az iskolába pisztolyt visz valaki. Anyukád reakciója is elég érdekes volt. Ha én mondanám anyunak, hogy egy osztálytársam pisztolyt hozott a suliba biztos kiakadna és legalább az ofőnek szólna.

Am véletlenül nem cigány az illető?

2012. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem hogy nem természetes, hanem egyenesen büntetendő. A Minimum, hogy a tanárnak ÉS a rendőrségnek szólsz ezügyben, mert le fog lőni titeket egy depis napján a suli társad!


A helyedben eliszkolnék abból a suliból AZONNAL!

2012. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha önvédelemre kellene én is simán beszerválnék egy pisztolyt, még is csak az életem múlhat rajta, mondjuk kinek hogy. Bár szerintem nem kell csodálkozni hogy sok embernél ha nem is pisztoly, de mondjuk paprikaspray vagy vipera van, nagyon leromlott a közbiztonság.
2012. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én is hordok magamnál gázsprayt, de ennyi bőven elég is! A pisztoly nagyon túlzás! És egy gyereknek amúgy sem lehet fegyvertartási engedélye, törvénybe ütköző és kész!
2012. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!