Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mielőtt beindul a szülés...

Mielőtt beindul a szülés tényleg már alig mozog a baba?

Figyelt kérdés
Nekem ebéd után és estefelé nagyon aktív még mindig, pedig 40+2 hetesek vagyunk. Sose fog már beindulni????? :(
2012. febr. 4. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De befog! Kitartás! :)

Tudja ő, hogy mikor van kész arra, hogy kijőjjön.

Lehet, hogy pár nappal később fogant... ;)


Nekem kicsit kevesebbet mocorgot aznap már, ha jól emlékszem. De azért mocorgott. Este kezdődtek a fájások, másnap estére lett meg a baba.

2012. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak vajúdás alatt lett lassabb a babám, addig nagyon sokat mocorgott.

Én 40 hét 3 naposan szültem, és addig nagyon-nagyon aktív volt. Úgyhogy ettől még beindulhat bármikor a szülésed.

2012. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 40+2 szültem. Ugyanannyit mozgott,mint máskor. Minden ugyan olyan volt 40+1 mint máskor annyi különbséggel, hogy este fájt egy kicsit a derekam. Hajnal 1-kor 5 perces fájásokra ébredtem, 9:20-kor megvolt a fiam.
2012. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor is mocorgott, amikor szülni mentünk. Nem ezen múlik...

Szép szülést!

2012. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magzatvíz szivárgás előtt 2 órával volt gyanúsan nyugodt. Akkor már éreztem, hogy lesz valami.
2012. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok gyors és biztató választ! Aranyosak vagytok! Már nagyon türelmetlen kezdek lenni, mert sehol semmi jele, hogy szeretne kijönni. Bár ilyen időben is is maradnék bent inkább. :)
2012. febr. 4. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egészen a toló fájásokig mozgott! Az orvos nem hitte el, nem állhattam fel egy percre sem! Aranyosan hullámzott a hasam az egész tágulási időszakban. Természetes úton szültem meg, komplikációmentesen!
2012. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:))))
2012. febr. 5. 09:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is utolsó pillanatig nagyon aktív volt, no meg utána is, azóta is (már 2 éves!) :D

Szerintem ebből ne következtess semmire!

Tudom közhely, de pihenj, lazíts, amíg lehet, mert aztán bizony nem lesz megállás!

Remélem most már nem kell sokáig várnod!

2012. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!