Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy már napok...

Lehetséges, hogy már napok vannak hátra vagy csak az időjárás teszi ezt?

Figyelt kérdés
37+4napos vagyok,és már 1hete folyamatosan nagyon fáradt vagyok olyan szinten mint aki 2napja nem aludt és ez minden nap van. Tegnap óta fáj a hasam alja mintha meg akarna jönni s a derekam is fájdogál,görcsöl! El múlik 1-2óra hosszára,mintha nem is éreztem volna h fáj,utána megint jelentkezik de nem olyan erősen és nem sokáig tart.

2012. febr. 6. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből még nem lehet tudni. A 36-37. hét körül szerintem van egy vízválasztó, amikortól a szervezet igencsak el kezd készülődni, de ez nem jelenti, hogy holnap meg is szülsz.

Én is nagyon fáradt voltam ekkortájt, jóslóim is voltak, és a frontok is jöttek-mentek, de végül csak a 41. héten szültem.

Persze most már a célegyenesben vagy, úgyhogy bármikor jöhet a kicsike.

Könnyű szülést!

2012. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jön, az egyértelmű lesz :-) Nincsenek fájdogálások (joslófájás már sokkal korábban is lehet, de attól még nem szül az ember), hanem durr bele, és érzed, hogy ez az :-) Időjárás simán lehet, illetve talán már nem alszol túl kényelmesen és pihentetőn.
2012. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is reménykedtem a frontban, most meg a teliholdban.


1-2 órán át rendszeres fájásaim voltak, majd elmúltak.

Folyamatosan keményedek, de semmi.


39+1 km

2012. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!