Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Timmermann Gábor 2011-ben...

Dr. Timmermann Gábor 2011-ben mennyiért vállalt egy szülés, ha magánpraxisból kérik fel erre? Kérem, várom azok válaszát, akik konkrétumot szeretnének és tudnak is mondani erről.

Figyelt kérdés
Orvosváltáson gondolkodom 24 hetesen, mert sajnos a mostani orvosom 100 ezer forintért vállalja a szülést ha magánpraxisból kérik fel erre, plusz a magánrendelésén kifizetett vizitdíjak. Ezt kissé soknak találom, ezért merült fel az orvosváltás gondolata.

2012. febr. 8. 11:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak a válaszokat! Hol találtátok meg, hogy 100 ezer forint a szülés? Én a honlapján az áraknál nem látom feltüntetve.


Viccen kívül idáig még én is csak olyan orvossal találkoztam, illetve olyanról hallottam, aki megmondja az árát és a 100 ezer nagyon úgy fest, hogy az alsó határ. :( És persze ehhez jön még a magánban terhesgondozásért kifizetett 10-15 000 ft/alkalom. Ez nekem erősen meghaladja az anyagi lehetőségeimet sajnos, így próbálkozom további keresgéléssel.

2012. febr. 8. 15:55
 12/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy magánklinikán is vállal szüléslevezetést és ott van feltüntetve, hogy 100 000 Ft-ért vállalja. A www.robertklinika.hu oldalon megtalálod az áraknál.

2012. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
melyik kórházban akarsz szülni?
2012. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Róbert Klinikán fogok nála szülni.

22.hetes vagyok,nagyon meg vagyok elégedve,normális doki nagyon.

Honlapon fent vannak az árak,SOTE 2-t nem tudom biztosan,de úgy hallottam ott is 100e ft.

2012. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Hát ha nála akarsz szülni,akkor pengetni kell neki sajnos!

Onnan még a Spánik Gábor tudom még ajánlani,ha még nem ment ki külföldre,ismerősöm nála szült,és nem volt fix összege!

2012. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Péterfyhez tartozom, nagyon közel is van, viszont ott csak egy orvossal találkoztam személyesen, aki nagyon kedves és alapos volt, viszont az ő tarifái elég magasak. Más dokit ott nem ismerek, aki nem annyira drága de mégis megbízható. Timmermann doktorhoz jártam régebben, nem terhesség kapcsán, még ide a Péterfybe, tehát valamennyi tapasztalatom van róla, ezért érdekel, hogy mik a Ti friss benyomásaitok róla. Köszi mégegyszer mindenkinek!
2012. febr. 9. 11:14
 17/23 anonim válasza:
Sziasztok! Én vacilálok két szupi doki között. Timmerman 100eFT ésd Galamb Ádám 50eFt. a kérdés hogy nem számarzik hátrányod abból ha Timmerman csak szerződéses és nem dolgozik ott mig Galamb igen. Galamb nem olyan tapasztalt de állítólag nagyon jó és kedves. Már magam sem tudom, egy apuka mondta akik ott szültek hogy legyen fogadot doki (ez csak természetes) de azt is hozzátette hogy jobb ha itt is dolgozik. Ez jól belemászott a fülembe.
2012. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a SOTE 2-n kerestek orvost,akkor tudok ajánlani két nagyon aranyos,korrekt,nem pénzéhes doktornőt.

Az egyik dr.Vesztergom Dóra,a másik dr Vonnák Eszter.

Én náluk szültem(Eszter volt a választott orvosom,Dóra az ügyeletes) mindketten nagyon sokat segítettek,természetes szülés pártiak,első baba és gátvédelemmel szültem(SOTE-s dokik általában nem gátvédelem pártiak amúgy).


Ha bővebb információ érdekel valaki,írjatok nyugodtan:)

2012. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Holnap szülök a Sote 2-n.A fogadott dokimhoz jártam végig gondozásra, és nem mondott összeget a szülésért.Két éve is nála szültem.Ha valaki végig hozzá jár, akkor annyit ad neki az ember, amennyit jónak lát.
2012. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szia 14 06 os vagyok!Dr Mészáros László a doktor úr neve!magánrendelése a xviii.kerületben van... 5500 ft a terhesgondozás!!!!
2012. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!