Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Timmermann Gábor 2011-ben...

Dr. Timmermann Gábor 2011-ben mennyiért vállalt egy szülés, ha magánpraxisból kérik fel erre? Kérem, várom azok válaszát, akik konkrétumot szeretnének és tudnak is mondani erről.

Figyelt kérdés
Orvosváltáson gondolkodom 24 hetesen, mert sajnos a mostani orvosom 100 ezer forintért vállalja a szülést ha magánpraxisból kérik fel erre, plusz a magánrendelésén kifizetett vizitdíjak. Ezt kissé soknak találom, ezért merült fel az orvosváltás gondolata.

2012. febr. 8. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sziasztok!! Én most meglepődtem!! Én Timmermann doktorhoz járok a magánrendelésére és én konkrétan rákérdeztem az első alkalommal,hogy mennyit kér a szülésért és ő azt mondta,hogy mindenki ad amennyit tud!! Én a Sote 2-ön szeretnék szülni nálaprogramozott császárom lesz. Mi kb 40-50 ezret fogunk neki adni a végén. Hol olvastátok azt hogy 100ezret kér egy szülésért?? A Róbert Klinika az egy magánklinika az nyilván fizetős de engem a Sote 2 érdekel.
2012. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! A Róbert Klinika honlapján fent vannak az ott dolgozó dokik tarifái. Ezt a 100ezret ott csak az orvosnak kell fizetni, a magánklinika szolgáltatásaiért (kórházban töltött napokért, kajáért, csecsemőellátásért...)külön összeget fizetsz még ezen felül.

Egyébként én 5 hónapja szültem nála a Sote-n, mi 100ezret adtunk, mert korábban nála szülő kismamáktól hallottuk ezt az összegett.

2012. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is nála fogok szülni.És nem értem miért írja mindenki a 100ezret.Nekem azt mondta annyit adok amennyit gondolok.

A róbertben van neki fix tarifája ha a sote2-n szülsz ott rádbízza.Megmondom őszintén mi a vizsgálati díjat is nyögjük.Szerintem én 30at adok neki.Bőven elég úgy gondolom.Elég gáz az,hogy a tehetős kismamák elkapatják az orvosokat.

2012. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!