Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem voltam a 6 hetes kontrollo...

Nem voltam a 6 hetes kontrollon. Szerintetek hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Fogadott dokim volt, akiben hatalmasat csalódtam, így a 6 hetes kontrollon nem akartam nála megjelenni, viszont más orvost nem ismerek, így nem foglalkoztam vele...de most elkezdtem aggódni, hogy nem lehet-e bajom emiatt! Kisfiam már 8hós...tudom hülyeséget csinálok!! Szerintetek lehet problémám? Panaszom nincs, még nem menstruáltam, szoptatok még, de ritkán!
2012. febr. 9. 11:22
1 2
 1/17 Harangozó Sára ***** válasza:
100%
Én a helyedben azért keresnék egy orvost, de ha eddig nem volt problémád, akkor szerintem ne aggódj!
2012. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

8hónap után jutott ez eszedbe?

nem véletlenül hivják vissza az anyukákat a gyermekágy után kontrollra, hogy ellenőrizzék minden rendben van e...elég nagy felelőtlenség volt szerintem hogy akkor nem mentél el(bármelyik sztk-s orvos megnézett volna minden további nélkül)

de most már kár aggóni, mert ha szerencsére nem volt semmi problémád, akkor ha eztán lenne, már biztos nem attól, az már előjött volna sokkal elöbb.

2012. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Igen, az vagy.
2012. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, semmi bajod nincs! Már rég kijött volna. Őszintén nekem csak a varratokat szedték ki, azt nézte meg, semmi többet. Én császáros voltam.
2012. febr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Én nem "hordalak" le. Ez teljesen a te dolgod, hogy eltopogsz-e a formás popóddal az orvoshoz szülés után (teljesen mindegy, hogy császár vagy sima) és megnézeted magad.


Ha nem mész el akkor ennyi. Engem aztán nem érdekel (már bocsánat), hogy van -e esetleg fertőzésed vagy, hogy jól vagy -e (?)!

Ha bajod lesz, akkor bajod lesz.

Én számodra egy senki vagyok, így beleszólásom nincs.


[Ez pedig a véleményem volt a kérdésedre.]

2012. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
igen az vagy
2012. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Harangozó Sára ***** válasza:
80%
szerintem saját megnyugtatásodra menj el dokihoz, de biztos nincs semmi bajod, mert annak tünetei lennének. Én is sok orvosban csalódtam, mire eljutottam a mostanihoz, akit semmi pénzért nem cserélnék le!Én férfi orvosokban csalódtam, így a keresésnél csak nő jöhetett szóba!
2012. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy hülye!!!!!! Ne írjatok már ilyet!

Kicsit felelőtlen, az biztos. A 6 hetes kontrollon általában annyit néznek, hogy visszahúzódott-e rendesen a méhed. Ebből fertőzés, vérzések stb. lehet később. Szerintem - de én nem vagyok orvos - ilyen már most nem lesz emiatt. De úgyis esedékes lehet már egy rákszűrés, menj el, ott ugyanúgy megnézik a méhedet. Nem kell "bevallanod" hogy kihagytad a kontrollt. És legközelebb menj el tényleg egy sztk-s dokihoz és kész.

Amúgy megértelek részben 6 hét után még elég friss lehetett benned az érzés, hogy családtál a dokiban és nem akartál menni. De tényleg máshoz elmehettél volna.

2012. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Azért pontoztok le mert nem hülyézek le másokat?!

Az emberi primitívség határtalan!

2012. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves Sára és 13:13-as köszönöm, hogy nem szóltatok le! Azért nem mentem, mert szörnyű emlékem volt a szülésemről ( orvosnak köszönhető), utána eléggé bedepiztem, mostanra kezdek "helyre"jönni lelkileg! Tudom, hogy felelőtlen voltam, de képtelen voltam orvoshoz menni!:(
2012. febr. 9. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!