Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem voltam a 6 hetes kontrollo...

Nem voltam a 6 hetes kontrollon. Szerintetek hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Fogadott dokim volt, akiben hatalmasat csalódtam, így a 6 hetes kontrollon nem akartam nála megjelenni, viszont más orvost nem ismerek, így nem foglalkoztam vele...de most elkezdtem aggódni, hogy nem lehet-e bajom emiatt! Kisfiam már 8hós...tudom hülyeséget csinálok!! Szerintetek lehet problémám? Panaszom nincs, még nem menstruáltam, szoptatok még, de ritkán!
2012. febr. 9. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
13:13-as vagyok. Nagyon megértelek, engem is sokáig nyomasztott (néha még most is), hogy nem úgy alakult a szülés és az utána következő napok ahogy elterveztem. Van aki könnyebben túljut ezen, mi nem ide tartozunk. Ha 9 hónapig készül erre valaki és "elszúrják" valamivel nem lehet 1-2 nap alatt túl lépni rajta szerintem. És a 6 hetes kontrollnál még igencsak friss az élmény, dolgoznak a hormonok... szóval nincs ezen mit leszólni. Legközelebb meg már erősebb, tapasztaltabb leszel!
2012. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Harangozó Sára ***** válasza:
80%
Fel a fejjel, ne foglalkozz a negatív hozzászólásokkal! :):)Élvezd ki a babázást! Ha akarod priviben elmesélheted, hogy mi történt Veled, szívesen meghallgatlak!
2012. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye, csak csalódott, megértelek, hogy nem mentél.

Ha lett volna valami probléma, már kijött volna.

De azért hamarosan menj el egy másik orvoshoz, biztos ami biztos.


Ha nem vagyok túl indiszkrét mi történt, hogy csalódtál az orvosodban, priviben is leírhatod.

2012. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én sem 6hét múlva mentem vissza, hanem kb. 8-9 hét múlva. de nem Te vagy az egyedüli aki kihagyja a kontrollt. vannak ismerőseim, akik szülés után külföldre költöztek vagy egyéb más probléma miatt vissza se mentek kontrollra.
2012. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sogornom másfél éve szult, de még mindég nem volt kontrollra. Nem is készul. En voltam a 7-8. héten, mert 6.héten még vérezgettem.
2012. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én visszamentem a 6hetes kontrollra,de a doki meg se vizsgált, megkérdezte,hogy van-e panaszom,de mivel nem volt,azt mondta,hogy "jó,akkor végeztünk".Még a császársebemet se nézte meg. Úgyhogy mehetek vissza akkor amikor nem ő lesz :@
2012. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy jártam mint te. ( 8 hónapja szültem, kisfiam van :, csalódtam az orvosban :)

Szerencsére hamar rendbe jöttem, nem véreztem, nem görcsöltem, de most készülök rákszűrésre, természetesen más orvoshoz, de ezt évente egyszer, bármilyen kellemetlen is, el kell végeztetni!!!

2012. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!