Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapest Bajcsyban hogyan...

Budapest Bajcsyban hogyan indítják meg a kismamákat terminus után? Mennyit várnak?

Figyelt kérdés
Hosszabb a ciklusom az átlagosnál, ezért valószínú, h túl hordom megint a babánkat.

2012. febr. 9. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem végül nem kellett indítani, de egy héttel a kiírt után akartak befektetni, és oxitocintesztet csinálni, hogy meglássuk, hogy reagál.

A doki azt mondta, ha nincs gond, és nem reagál a tesztre, akkor pár napig hagy békén, aztán újra. Ha akkor se reagál, akkor burkot repeszt. Szerintem vagy 10 nap biztos lett volna, de minimum 1 hét.

2012. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a kiírt dátum után 3 nappal indítottak burokrepesztéssel, teljesen zárt volt a méhszájam. 5 óra alatt megszületett a Kisfiam.

De szerintem a dokitól is függ.

Kinél szülsz, ha megkérdezhetem?

2012. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fábián dokinál szülök. Hallottam olyan rémhíreket, h akár 10-12 napot is várnak. Ez igaz lehet? Neked miért indították a 3 napon?
2012. febr. 13. 07:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia, itt 2.

Tulajdonképpen nem is tudom, miért indították viszonylag hamar, talán az én általános állapotom miatt (nagyon fáradtam már, nem bírtam gyalogolni, ziháltam, ájultam stb.)

Viszont mint utólag kiderült, szerencse, hogy aznap "megszülesztettek", mert a köldökzsinóron egy valódi csomó volt, plusz az egész a gyerek nyakára tekeredve.

Nem kérdezted a dokidat, hogy mennyit várnak max.?

2012. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De kérdeztem, azt mondta ez az állapotomtól függ. Remélem max 1 hétnél tovább nem vár, már most is alig bírom, pedig mégcsak a 33.hétben vagyok.
2012. febr. 13. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ott szültem de úgy tudom ez tényleg egyéni. Babától, mamától, dokitól függ, nem a kórháztól.
2012. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fogadott dokim nem volt, a kiírt nap után 6 nappal fektettek be a XVII. kerületi SZTK-ból. Minden nap néztek UH-n, meg vizsgálat és NST is volt. A 7. napon csináltak egy oxytocin tesztet (jól reagáltam), utána már ki se vették a karomból az infúziós tűt. Mivel aznap az UH már elöregedett lepényt és a magzati visszafejlődés kezdeti jeleit mutatta, másnapra kiírtak szülni. Így a 8. nap reggelén már nem engedtek enni (hátha császár lesz), rám kötötték az oxyt, burkot repesztettek, és a fájás-, és szívhangmérő is rám volt kötve majdnem végig. A párom és anyukám is bent lehetett.


Fél napig semmi fájdalmat nem éreztem, pedig állítólag tágultam. (Óránként vizsgáltak.) Kicsit még sétálni is kiengedtek a szülőszobák elé, addig levették a fájásmérőt, csak az infúziót kellett vinnem magammal. Végül, mivel ez se használt, beültettek kádba, na az bejött. :) Kb. másfél órával az első komolyabb fájások után kint volt a kisfiam, természetes úton, épen, egészségesen. :)

2012. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is a Bajcsyban szültem, nekem 9 nap túlhordás után indították meg, akkor is inkább azért, mert karácsony előtt voltunk egy nappal, és nem akarták, hogy az ünnepi ügyelet alatt essek be szülni :)))))
2012. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, neked ki a dokid a Bajcsyban, ha megkérdezhetem?
2012. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A Szécsényi volt a dokim, de 2 nappal a szülés előtt elment szabira, így a Kardosnál szültem.
2012. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!