Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Kováts Dénesről (Hódmezővá...

Dr. Kováts Dénesről (Hódmezővásárhely) tapasztalat?

Figyelt kérdés
Milyen orvos? Körültekintő? Mennyire természetes szüléspárti? Mennyibe kerül nála a szülés? stb...

2012. febr. 10. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak jókat tudok mondani róla, nála szültem a fiamat 2 éve és biztosan a következőt is nála fogom majd. Körültekintő, nagyon figyelmes doki - bár nem túl bő beszédű (nálam ez egyébként nem negatívum). Nem tudom mit értesz természetes szülés alatt - én lassan tágultam, sokáig vajúdtam (17 óra volt az egész szülés az első fájástól), de hagyta a dolgokat a medrükben folyni ameddig csak lehetett. Kaptam végül oxitocint és a szülést vákuummal kellett befejezni, viszont úgy gondolom sokat köszönhetünk neki - konkrétan azt, hogy egészségesek vagyunk mindketten. Szülésre nem mond árat, a "szokásos" hálapénz ált.: magánrendelésx10, vagyis 40e ha őt vesszük. Mi ennyit adtunk, nagyon meg voltunk elégedve vele.

Kérdezz nyugodtan, ha kíváncsi vagy még valamire.

2012. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon köszönöm a válaszodat :-D

Magánrendelésen milyen? A terhesség alatt ő ultrahangoz, vagy akit bent találsz a szakrendelésen? Még sok -sok kérdés kavarog a fejemben (nem első babámat tervezem, hanem 3.-t) de még csak most költöztünk a környékre, tehát új orvost keresek.

2012. febr. 12. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Óóó, gratulálok! Akkor szép nagy lesz a család hamarosan :)

Hát Dénes magánrendelésre nem sokszor hív (kb. 4x ha voltam nála, miután bepocakosodtam :), ott is ugyanilyen egyébként: szakmailag nagyon "ottvan", de nem beszélgetős fajta - ami nekem még fontos, hogy nem az a paráztatós doki. Engem sokszor megnyugtatott az ő higgadtsága. Más kérdés, hogy van akinek meg ez a szűkszavúság nem jön be, nem vagyunk egyformák. De mondjuk neked akkor már van összehasonlítási alapod az előző várandósságok és szülések alapján. Leginkább a kórházba hívja egyébként vissza a kismamáit (ő is ultrahangoz, időpontot ad rá), itt ugyebár fizetni nem kell (mi adtunk neki kb. minden 2. hónapban 5ezret), viszont előfordulhat, hogy várni kell rá (sürgős, ill. elhúzódó műtétek, szülések közbejöhetnek).

Ha gondolod nyugodtan írj privit, erről, de másról is szívesen beszélgetek veled - ill. ha van kérdésed szívesen válaszolok.

Üdv.

Edit

2012. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom sokáig elvesztem, de influenza csapdájába esett a családom .....

Azt szeretném kérdezni, hogy a magánrendelésre előre be kell-e jelentkezni, vagy elég szerda este 5-re odamenni és kivárni a soromat?


Köszi

2012. febr. 27. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond, remélem már jól vagytok!

Tavaly nyáron már be kellett jelentkezni (én addig úgy jártam, hogy nem kellett), azt nem tudom, hogy most hogy van. Érdemes felhívni a Fontanát (62/534-412), ők meg tudják mondani és időpontot is ott tudsz kérni.

Szép napot!

Szia,

Edit

2012. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Felhívtam, kértem is időpontot :-D


Addig válogatok az orvosok között, amíg nem vagyok terhes, mert akkor már nem akarok keresgélni...

2012. febr. 28. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!