Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti, hogy csináljátok majd? Ha...

Ti, hogy csináljátok majd? Ha beindul a szülés és épp nem vagy valami "sima" alul, hogy szeded le? Vagy ezzel már nem kell foglalkozni akkor?

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szülés előtt a kórházban leborotválnak
2012. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Én előtte lehúztam, aztán túlhordtam, vakartam rajta valamit, de a szülésznőnek biztos nem tetszett, mert újra megborotvált.

Hidd el, nem törődtem vele, h mi van odalent :)

2012. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Szolnokon a szülészeten csak annyit borotválnak a gáttájékon, amennyit muszáj. Én nem is foglalkoztam már vele az utolsó két hétben, mert ha nem tökéletesen simán mész, úgyis borotválnak.
2012. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt rá időm. Ömlött belőlem a víz ami már zöld volt + farfekvés. Az előkészítőben igazított rajta a szülésznő.

Mi úgy beszéltük, hogy tükörből borotválom ahol látom, a maradékot meg a férjem.

De nem muszáj ezzel bíbelődnöd, senki nem fog emiatt megszólni esetleg. Ha eljön az idő, a szülésznő vagy valaki majd megcsinálja. :)

Könnyű szülést! :)

2012. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor emiatt nem is aggódom:))Köszönöm a válaszokat.Minden jót nektek:)
2012. febr. 11. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer volt időm elmenni zuhanyozni, közben gyorsan lekaptam a cuccot alulról. A hajam az utolsó napokban mindig frissen mosott volt, hogy azzal viszont ne kelljen bajlódni.
2012. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavart vna, ha szőrösen megyek! Amúgy leborotválnak!

Tipp: ha közeleg az idő, miután leszedted, minden nap (minden nap!) húzd át rajta a borotvát (ezt akár tükör nélkül, tapintással is meg tudod csinálni, ha az egyik lábad felteszed a kád szélére) Ne hagyd kinőlni, így nem kell vele bajlódni, ha nagyobb, és nem kell azon izgulni, h épp akkor sima lesz-e. Én így csináltam.

2012. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha otthon lekapod,ha van rá időd,mert a legtöbb kórházban csak simán borotválnak,hab és víz nélkül!
2012. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Énel sem tudtam volna képzelni,hogy ne legyek tökéletes odalent!


De mikor eljött az idő,mondtam a férjemnek,hagyjuk,mert (5 napos volt) egyáltalán nem érdekel!Szép nyugiban elkészültünk...A szülésznő csak ott borotvált,ahová a metszést tervezte!Azt mondt a többi ok!

Ne foglalkozz vele!:)


2 éves kislány és 27 hetes pocakos!

2012. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Szülés előtti időben mindig figyeltem erre,hogy ha menni kell,már ne kelljen ezzel is foglalkozni. Mind a kétszer mondta a szülésznő,hogy "látom borotválni nem kell :) "
2012. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!