Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki csaszarral szult, mennyi...

Aki csaszarral szult, mennyi ido utan lehet kovetkezo babat vallalni? Van vmi ido aminek el kell tellnie, hogy a hegek rendesen osszeforrjanak vagy nincs? Van eselyem, h a masodik normal szules lesz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondta a doki, hogy minimum fél évet várni kell magával a terhességgel, mert nincs eléggé felkészülve a méhem rá. Utána végülis ha összejön, akkor a császár után akár 1-másfél évvel már lehet új császár. De ezt az én dokim mondta....lehet, hogy mindenkinél más, függhet akár alkattól is. Nekem most 2 éves múlt a kislányom, és most próbálkozunk kistesóval. A dokim szerint elvileg ha összejön, és befordul rendesen, akkor szülhetek már rendesen is.
2009. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 14hónapos lesz a kisfiam és én 18hetes terhes vagyok.Azt mondta az orvosom minden teljesen rendben van és nagy eséllyel indulok a következő császár elé.
2009. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy erted,h nagy esellyel. Ezek szerint, ha minden rendben van akkor is inkabb csaszar lesz mint normal szules? Miert? Ez mitol fugg? Koszi.
2009. jún. 3. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy min 2 évet várjak a következő terhességgel, akkor van minimális esélyem a természetesre. De én is jó eséllyel indulok császárra a következővel. Azért mert az első is nagy baba volt, a doki szerint a következő sem lesz kisebb és a szülés alatt nem biztos, hogy kibirja a hasfal az erős terhelést.
2009. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 2 éves volt a lánya amikor megszületett a tesó természetes úton,holott az első császárral lett meg.Becsúszott baba volt a doki szerint is császárral lett volna a 2. is,de végülis nem-A hüvelyi szülés után is úgytudom 1 évet javasolnak az orvosok,hogy a méhed meg belül minden helyre álljon,a császárral kicsit több.
2009. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mazt mondta az orvos, hogy minimum két év legyen a két szülés között. De ha előbb érkezik a kistesó, akkor sincs nagy gáz, csak szinte tuti biztos a 2. császár.

(habár szerinte nekem 95% az esélyem a következő császárra, teljesen mindegy mikor leszek terhes)

2009. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Szerintem azért mondta,mert a kisfiamnál sem indult be a szülés semmire sem /oxitocin,prepidil/semmi nem használt nem voltak fájásaim és nem tágultam semmit.
2009. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!