Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál bent lehet az apa...

Császárnál bent lehet az apa a Szent Imrében? Ha igen, akkor hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szia én csak a sürgősségi császárt tudom,nekem a férjem egy üvegajtó mögött volt,ahol a babát vizsgálják szülés után,szóval ő hamarabb látta,ő fürdette,fényképezte stb.meg engem is látott/a műtétet nem/és tudtunk "kommunikálni" közben


sztem tervezettnél ott ülhet a fejednél ha nem altatnak..


legalábbis remélem,mert nekem augban jön a második és ha császár,szeretném ha így lenne :)

2009. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Nekünk se tervezett,mert Sztk alapon amikor megindul.Viszont első és faros a baba és nincs sok esély arra hogy megforduljon.38+4 kismama
2009. jún. 4. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


így azért tudják előre,vagyis gondolom felkészítenek,nem csak berohannak veled mint velem..


szóval ha előkészítés van-a szobatársamnak volt így-,akkor kapsz beöntést,aztán átöltözés,érzéstelenítés,katéter,infúzió,műtő. a műtét kb fél-1óra.kb 6-8óra mulva kelhetsz fel-bár nekem spinális érzéstelenítés volt az komolyabb, EDA-nál lehet h hamarabb kelhetsz-a fejedet viszont nem emelheted,amíg nem jönnek h kelj fel. az első felkelés kemény,de muszáj mozogni. az első pisilés-kakilás sem egyszerű, de bármennyire nehéz is,napról napra jobb lesz,mire hazamehetsz-4-5nap-már könnyebb lesz. a tejem nekem 4.napon már megindult,de addig is volt előtej.


apukának kell venni steril ruhát a kórházban,2007-ben 1500.- volt. anélkül nem mehet be

2009. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem próbáltad a fordítós tornát? hátha.. már persze ha még nem ékelődött be a popsija :)


négykézlábra kell ereszkedni,a fejedet hajtsd a karjaidra,így a feneked feljebb lesz mint a fejed,és így kell picit himbálni a csípőd. ezt párszor 10-15percig kell.


hátha segít :)/előző/k/ voltam/

2009. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!