Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-pesti kórház milyen?...

Dél-pesti kórház milyen? Egyágyas szobát lehet előre lefoglalni? Mennyibe kerül, napidijas? Velem lehet a pici 24 órában? Dr tolnay lajos milyen?

Figyelt kérdés
programozott császár lesz,ez már biztos. minden vélemény érdekel,akinek van fotója az is!!
2012. febr. 13. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó a kórház, egyágyas szobát érkezési sorrendben lehet lefoglalni, de a császárosok kétágyasban vannak pár napig (talán kettő? nem emlékszem) megfigyelésen.
2012. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem jó a kórház. 18 hónapja szültem ott, de nem voltam megelégedve vele. A koszt elég rossz volt, a vajúdásról és a szülésznő mogorvaságáról nem is beszélve. Senkinek sem ajánlom. Az alapítványi szobába érkezés alapján lehet bejutni, első gyereknél nem lehet veled éjjel nappal. Az árát rád bízzák, ált. 8ezret szoktak fizetni, per éjszaka. Jelenleg is áldott állapotban vagyok, de tuti nem szülök ott mégegyszer.

Egy 33 hkm

2012. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nincs jó véleménnyel a második.

Nincs ilyen, hogy első gyerek nem lehet veled az alapítványi szobában! És összeget sem mondanak, teljes egészében rád bízzák, ha csak pár ezret fizetsz, akkor annyit. Senki nem néz rád ferde szemmel. Már két gyereket szültem ott, a harmadikat is ott fogom. A kaja tényleg nem világbajnok, de én még olyan mo-i kórházról nem hallottam, ahol jó lenne.

2012. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! mivel császáros leszek úgyis csak pépeket kapok meg kefirt úgyhogy az mindegy :) nekem 3.baba
2012. febr. 13. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Három hete szültem Tolnay Lajosnál.progis császár volt.Én 100% meg voltam elégedve vele.A mütét után még a szobába is elkisért.És másnap reggel is bejött megnézni hogy mi van velem.Én őt ágyas szobában voltam.A szobatársak is jó fejek voltak.a kaja korházi de pár napot kibir az ember.A növérek aranyosak,segitőkészek.A csecsmősők kőzőtt van egy-két nem odavaló,tisztelet a kivételnek.Jól gondold át az egy ágyas szobát.(nem lesz kivel beszélgess.nem lesz ki segitsen)jó babázást.
2012. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!