Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki ismeri Dr. Jakobovits...

Valaki ismeri Dr. Jakobovits Ákost? Szült már nála valamelyik anyuka, kismama, vélemények? Milyen orvos (emberileg)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ceglédi?
2012. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a ceglédiről van szó akkor ismerem. Bár csak uh-on voltam nála (az én orvosom épp szülésen volt bent és őt küldték) de egyátalán nem voltam jó véleménnyel róla... Figyelmetlenül lezavarta az egészet, a kérdéseimre nem adott választ, flegma volt.

Amikor szültem sokan panaszkodtak rá. Háát nem tudom. Lehet, hogy a saját betegeivel más...

2012. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen Ceglédi orvosra gondoltam.

Hááát akkor nagyon elgondolkodom a dolgokon,mert gondoltam majd Őt vállastom orvosomnak.

Köszönöm a vállaszokat:)

2012. febr. 15. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én orvosom a Dr Pusztai Géza volt, nagyon profi, maximálisan megbízható, nem pénzéhes. Van aki nem szereti a stílusát, de nekem jobban bejön, ha hímez-hámoz, hanem korrekten megmondja a véleményét. Mindkét terhességemet végigkísérte, sőt még régen volt egy nőgyógyászati műtétem is amit ő végzett el. Nála nagyon jó kezekben voltam. Ha gondolod keress meg priviben és adok elérhetőséget.
2012. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andi0101 válasza:

Egy bunkó!!!

6 hónapos terhes vagyok,havi kontrollra mentem a doktor úrhoz.

Igazából nem hozzá járok csak az én orvosom szabin volt.

40 percet késett a rendelésről.......

Nem vizsgált meg nem csinált ultrahangot,csak megnyomkodta a hasam és ebből megállapította az alábbit:

Zárt méhszáj jó szívhang.

Volt panaszom hüvelygomba.

Megesem nézte hogy tényleg az a bajom e azt mondta vegyek canesten kombit.

2013. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!