Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minimum 4 gyermekes édesanyák!...

Minimum 4 gyermekes édesanyák! Ti hogyan, mennyi idő alatt és hányadik terhességi héten szültétek meg gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Fiúk vagy lányok lettek?
2012. febr. 16. 12:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
38-héten megindították a szülést, mert 3 ujjnyira nyitva voltam és az előző szüléseim is gyorsak voltak. Így 2012 márc 4-én vasárnap reggel 8-kor jelenésem volt a szülőszobán. 9 óra magasságában az orvos leválasztotta a burkot a méh faláról majd vártuk a csodát. Vagy beindul, vagy nem. Délig sétálgattunk a férjemmel fel-alá, de semmi érdekesség nem volt. A CTG mutatott fájásokat, ezeket én kisebb mesigörcsöknek tudtam be. 12:10-kor burkot repesztett és 12:30-ra már a pocakomon feküdt a kisfiam. Nagyon gyorsan jött! 3250 grammal, 52 cm-vel. Ennek már 2 éve, de a mai napig emlegetjük.
2014. márc. 26. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!