Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet h hülye kérdés d válaszo...

Lehet h hülye kérdés d válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok otthon ezekben a kérdésekben és ami érdekelne az az h a szülés útán mindjárt vérzik az anyuka?és ha pl fáradt akkor is neki kell felkelnie kicserélni a betétet v valaki kicseréli neki?

am egy ilyen szülésnél volt valakivel olyan h összeveszett az orvosával v lekiabálta?



2012. febr. 18. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg hülye kérdés.
2012. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen, kicserelik majd a betet, erre kulon ember lesz a korhazban. Amugy meg kerdezhetnel ertelmesebbet is.
2012. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Mikor menstruálsz és fáradt vagy, ki cseréli ki a betétedet? A szüléssel kapcsolatban ez a kérdésed? Úristen!
2012. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
most ezen kezdtem agyalni bocsi ha nem tetszik ne válaszolj..17F
2012. febr. 18. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
17 éves fiú létedre ezen agyalsz? Gratulálok! Inkább tanulj!
2012. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy vérzel, akkor vérzel csak igazán! :) És igen, neked kell cserélni. De azért ez nem olyan, mint amikor menzeszelsz. Legalábbis én kaptam kórházi iszonyat betétet, plusz még egy pelenkát is alám terítettek. Az a nagy betét pedig jól bírta. Első estét még a szülőszobán töltöttem, mer komplikációk voltak, a babám is elvitték, ha jól emlékszem akkor nem is kaptam betétet, csak a pelenka volt alám terítve, de kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy a betéttel foglalkozzak, mert olyan fájdalmaim voltak, hogy szinte egész éjjel nem aludtam egy percet sem, így arra nem is emlékszem, hogy akkor hogy volt a betét/pelenkacsere. Hajnalban műtöttek, aztán vittek a csecsemős osztályra, ott meg már velem volt a babám, miatta fel kellett kelnem, szoptatnom, pelenkázni, úgyhogy a betétcsere is belefért. Amúgy sem lehet "heverészni", hiszen minél hamarabb talpra állsz, mozogsz, annál hamarabb kapsz erőre. Orvossal biztos nem kiabáltam volna betét miatt, de amúgy sem volt rá okom, meg voltam vele elégedve.
2012. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

utolsó válaszoló vagyok

Ja, hogy te fiú vagy??? :D Így már értem, hogy miért jut ilyen marhaság az eszedbe! Ilyen alapvető "női dolog" azért ritkán izgatja a kismamákat. :)

2012. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után mindig vérzik az anya, mert a méh belös felületéröl vált le a méhlepeny, ami a babát táplálta benn.

De a szülés után a nök pár óra múlva már fel tudnak kelni (meg fel is kell kelniük), és ki tudják cserélni a betétet egyedül. De ha valami komlikáció van (pl. császár metszés, nagy vérveszteség), ami miatt feltétlen feküdnuük kell,akkor a növérek cserélik ki nekik a betétet.

2012. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom ilyenekről mert a nővérem (25) éves ma született meg a kislánya Elina,d mind1 szoval ezért kezdtem erről agyalni...:D és gondoltam itt megkérdezem minthogy odaállok elébe...am kiaz a versenycsávók???
2012. febr. 18. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ugyan miért nem kérdezhet ilyet???

Majd lesz neki is párja,aki szülni fog..vagy empátiából érdeklődik...a tesója miatt,ahogy írja is!

Semmi kivetni való nincs ebben,sőt!

Nekem szimpatikus,hogy ilyen érdeklődő!


Kérdező!!!

Gratula a tesód babájához..nagyon szép neve van:)!

2012. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!