Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után szült valaki...

Császár után szült valaki természetes úton?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok, van már egy kislányom, másfél éves, akit császárral szültem, és most nagyon szeretnék simán. Az orvosom azt mondta, hogy lehetséges. Érdekelne, hogy mik a tapasztalatok? Van közületek, akinek "sikerült"?
2012. febr. 18. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyu a bátyámat császárral szülte,engem természetes úton.Ez 24 éve volt.Ha akkor lehetséges volt akkor most is az.

Nekem is császár volt az első,ha lesz 2. akkor szeretném természetes úton.

Sok sikert és boldog babavárást!

2012. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En a 37.hetet kezdem a masodik babaval, kislanyom 20 honapos es csaszarral szuletett. Igaz, nem Magyarorszagon elunk, de az en orvosom termeszetes szulest helyezett kilatasba. Penteken megyek vizsgalatra, ahol megnezik, hogy alakul a sebem, es a vajudas/szules kozben is figyelik majd, hogy reagal a fajasokra. A sogornom megnyugtatott, neki az elso csaszar utan a masodik termeszetes uton ment, konnyu szules volt. Ezt kivanom mindkettonknek :)
2012. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 27. 21:42
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Mit mondtak akkor pénteken? Hogy van a sebed? Nagyon szorítok, hogy sikerüljön! Majd megírnád, hogy hogy ment a szülés? Persze, csak ha lesz egy perc időd a 2 gyerkőc mellett. :-)
2012. febr. 27. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyat akinek az első császár volt, a második természetes úton jött világra.

Én is császáros voltam, de még nem tervezzük a másodikat, viszont nagyon szeretném ha az nem császár lenne.

Sok sikert. Drukkolok mindenkinek.

2012. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első császár lett (nem volt így tervezve), ha lesz kistesó őt is szeretném inkább császárral.


Az egyik volt szomszéd 3. gyerkőce császár volt, a 4.nél meg nem engedték neki a császárt és olyan nagy fájásai voltak hogy szétrepedt a sebe.

Most szült a barátnőm és ő is mesélte hogy a szobatársának is felrepedt a sebe. Ő a 2. gyermekét szülte.


Szóval én eléggé be vagyok parázva hogy a következő természetes lenne, úgyhogy örülnék neki ha az is császár lenne.

2012. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2.valaszolo vagyok

Az elmult 2 hetben 2 vizsgalatom volt, mindegyik UH-n azt mondtak, lehetseges a termeszetes szules, nem programoznak csaszarmetszest :) A vajudas alatt nagyobb figyelmet kapok majd, nehogy repedes vagy sebnyilas legyen belole. Az orvos megnyugtatott, hogy ugyanakkora eselyem van a huvelyi szulesre, mint barki masnak. Ket dolog van csak, ami miatt izgulok: ha tulhordom, nem lehet infuzios szulesinditas, csak csaszar, nehogy tul eros fajasokat generaljanak mestersegesen, a masik pedig a baba sulya. A mult heten 3200 grammra becsultek, most mar ki kene bujnia!! Ennel sokkal nagyobb babat a seb miatt nem fognak engedni megszulni termeszetes uton. Most homeopatias szereket szedek, es jogazom minden nap, meditacio kozben probalom meggyozni a pocaklakomat, hogy itt az ideje talalkoznunk! :)

2012. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

Csak gondoltam megirom, hogy sikerult termeszetes uton megszulni a babat!! Vegig nagyon figyeltek a szivhangot, a sebet vajudas kozben, minden rendben ment! 39+5 spontan szules. Szoritok, hogy Nalad is minden rendben legyen majd! Szep babavarast!!

2012. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Íme két történet, hogy erőt meríthess! sokaknak sikerül császár után, bízz benne!

[link]


[link]


Sok sikert, majd írd meg, hogy alakult!!

2012. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!