Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kínaiban lehet venni szoptatós...

Kínaiban lehet venni szoptatós melltartót (bp-i vagyok)? És hányat érdemes beszerezni? Akkora méretben mint amekkora most a cicim vagy nagyobb kosárral? 31 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Cora-ban vettem,nagyon jó minőségű tiszta pamut,a kinai mmeg ha műszálas sz..r. és nem drágább a coras. Én neken egyel nagyobb kosarat mondtak,vettem olyat ami most jó meg egy nagyobbat :)
2009. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A lényeg hogy jó minőségű és olcsó legyen. :)
2009. aug. 7. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kínaiban 1300 ft-ért vettem, sztem 2 elég, és nekem már a terhesség kezdetén megnőtt a mellem, szóval olyat vettem ami most nem feszül nem nyom, kényelmes, nem hiszem hogy drasztikus növésnek indulna az utolsó időkben :D
2009. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég egy is, mert nem tudhatod, hogy fogsz e tudni szoptatni.
2009. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2-t vettem.1et a kinaiban 800ft-ért 1et a corában 1700ft-ért.Mind kettő nagyon kényelmes és jo.Elég volt a kettő,bár kezdetben sokat folyt a tejem,használnom kellett éjjel-nappal.Este mindig kimostam az egyiket.Egy mérettel vettem nagyobbat.
2009. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagy melled, szerintem ne vedd meg előre!! Én legalább négyet kellett, hogy elvaterázzak, mert rossz méreteket saccoltam. Amúgy infónak: 75B-s mellből lett 80C a terhesség végére, és most 80D vagy 85C jó rám. Nem vagyok kövér, alkatilag sem, de maradt rajtam pár kiló felesleg :) Minden jót!
2009. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem 590Ft-ért. Nagyon jól tart, kényelmes. Már a terhességem alatt hordom. Szoptatásra majd egyel nagyobbat fohgok venni, akkor nagyobb lesz a mell.
2009. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszike, nekem most 90B-s a cicim, terhesség előtt 80B volt. Akkor mekkora fog kelleni?
2009. aug. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!