Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pomáziak, vagy akik a János...

Pomáziak, vagy akik a János korházban szűltek! Tapasztalat fogadott orvossal és anélkűl, milyen volt a korházi ellátás, ha nem volt doki és ha volt?

Figyelt kérdés
azt szeretném írjatok arrol hogy hogy zajlott a dolog ebben a korházban,mert ha nagyon gáz akkor még most kerítek egy jó dokit valahol máshol.más korházban.
2009. jún. 5. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia!én is pomázi vagyok és a Jánosba szeretnék szűlni.azthallottam,hogy felújitották.Dr.kelemen csabához fogok járni,őt ajánlották.olyannal aki fogadott doki nélkül szült ott,olyannal nem beszéltem.
2009. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is a Jánosban szültem, volt fogadott doki, a szülőszoba nagyon rendben van, 1 ágyasok, kád,zuhanyzó,wc van benne. Az osztály nincs felújjítva, de a nagyon rendesek a csecsemősök, ha akarod kinn van a baba ha akarod benn, éjjel is. lehet az osztályon is 1 ágyas szobát kérni ha van szabad, de az fizetős.

Én a másodikat is ott szeretném szülni.

2009. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is ott fogok szülni,augusztus elején.Első babámat várom.Fogadott orvosom van.Most kezdtem el a héten a szülésfelkészítő tanfolyamot,amit a 30.héttől javasolnak.A kórházban tartják,6alkalmas és ingyenes.Minden héten kedden 17órától kezdődik.Egy szülésznő tartja,nagyon aranyos.A szülőszobákat megnéztem,teljesen fel vannak újítva,vajúdó kád,vajúdó labda,tv,minihifi,wc,tusoló,és egyéb dolgok amik a babának kellenek,nagyon szépen meg vannak csinálva.5szobájuk van,tehát teljesen külön szobában vagy a többi kismamától aki akkor épp szül.A szülőszobákban kényelmes fotel is van,ha esetleg van aki bemenjen veled.Az osztály nincs felújítva.Egyébként azt hallottam akinek nincs orvosa azzal is nagyon jó fejek a dokik és a szülésznők is.Hunyadik héten vagy?Ja visszatérve a felkészítő tanfolyamra,érdemes elmenni mert nagyon részletesen beszél róla a szülésznő,mindent elmond és kérdezni is lehet tőle.30hetes4napos km.
2009. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,

én napokon belül fogok ott szülni,nekem is dr.Kelemen Csaba a fogadott dokim,nagyon megvagyunk vele elégedve. Egy ismerősöm fogadott doki nélkül szült ott nemrégen,és nagyon kedvesek voltak vele is végig.

2009. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!