Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Békéscsabán császározott...

Békéscsabán császározott anyukák! Írnátok tapasztalatokat, véleményeket? (orvosok, ellátás, stb, minden érdekel ami személyes tapasztalat)

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én 01.25én szültem császárral Csabán (nem tervezett császár volt). Nekem fogadott orvosom volt( Rucz Árpád), vele nem volt semmi gond, a csecsemősök nagyon aranyosak voltak, nekem első baba, megmutatták, hogy kell szoptatni. Baba mamás szobában voltam,de nem volt elég fekhely ezért a pelenkázó helyére is tettek be ágyat, de aki kérte annak ott hagyták mellette a babát, de nekem császár után elég volt magamat ellátni. A császárt gerincérzéstelenítéssel csinálták ezért rögtön megmutatták a babát, aztán elvitték felöltöztetni, de után visszahozták és egy picit odaadták. A műtét után 12 órán belül kell felkelni kimenni tusolni, de csak nővéri segítséggel. Én hétfőn 23.47kor szültem és pénteken már hazajöhettünk, hétfőn pedig visszamentem varatszedére, ami egyáltalán nem fáj.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan!

2010. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!