Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez csak nem magzatviz volt?...

Ez csak nem magzatviz volt? Olyan tanácstalan vagyok, irjátok kérlek! Mit figyeljek? Többi lent

Figyelt kérdés

péntekre vagyok kiirva szülni!

ma reggel mikor felkeltem az ágyból, nagyobb adag "folyadék" távozott, az ágy mellett egy kisebb tócsa, s huztam a csikot a nagyfiam szobájába pár csepp formájában.

tuti h nem vizelet, mert utána mentem wc-re pisilni, nem tudtam szabályozni sem.

egy zsepivel feltöröltem, h lássam a szinét stb-halvány sárgásnak láttam s mintha kis nyálkadarabok is lettek volna benne,de nem sok. napok ota nagy mennyiségű vizes folyásom van, na de ennyi még sosem volt. viszont a magzatviz tiszta tudtommal. s azóta nem folyt semmi.

ha mégis magzatviz lenne, akkor még kell h jöjjön nem? meg akkor fájások is jelentkeznének? annyira nem oldható meg könnyen a kórházba jutás, igy potyára nagyon nem szeretnék menni...(bár kocsival 5percre van, de a párom 50km-re doglozik, 20hónapos nagyfiam meg nem vinném potyára magammal-nem taxiznék stb..)


2012. febr. 22. 07:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
?
2012. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

sziasztok!

hát igen, már babázok:)

még aznap este 8kor bementünk a kórházba, mert egész du fájásaim voltak. éjfél elött meg is született a kisfiam.

köszönöm aki gondolt ránk:)

2012. febr. 28. 19:45
 23/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó egészséget, nyugodt éjszakákat és sok-sok anyatejet kívánok nektek! :)
2012. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jó egészséget és sok örömteli percet kívánok nektek! :-)
2012. febr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!