Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fáj az epidurális...

Mennyire fáj az epidurális érzéstelenítés? Mit érez olyankor az ember?

Figyelt kérdés
2007. aug. 3. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egy tü szurást érzel a derekadon,mintha darázs csipne.Nem vészes ki lehet birni!semmit nem érzel,ha nem vagy rá allergiás,én az vagyok,és én hánytam töle.ne félj,ezerszer jobb mint az altatás,és nincs is olyan veszélyes!:)
2007. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpla tü szúrás ne aggódj nem fáj!Nekem pl. nem volt töle semmi bajom se hányinger se fejfájás ,de ez egyéntöl függ.
2007. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
71%
34 éves férfi vagyok, és már vagy 3-4 éve halogatom a lágyéksérv műtétemet, pontosan az epidurális érzéstelenítéstől való félelem miatt. Ha csak rá gondolok hányinger és szédülés fog el, depressziós is lettem egy kicsit. A tű puszta látványa is ájulást idéz elő nálam, nemhogy ha a gerincemhez szúrják, és utána még egy műanyag csövet is vezetnek be. A neten próbáltam róla videókat nézni, de több részletben tudtam csak végignézni őket.Borzalmas látvány....Egyszerre dúl bennem a műtét melletti és elleni gondolat. Előbb utóbb muszály lesz , de nem tudom honnan meríthetnék erőt. Most is ha csak rá gondolok remeg a kezem. Mit nem adnék, ha már túl lennék rajta......
2008. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!