Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség alatt volt már...

Terhesség alatt volt már olyan akinek a bőre nagyon érzékeny lett? Esetleg kipersegett?

Figyelt kérdés
Most járok a terhesség 2 timeszterében, és jelentkezett a mellkasomon illetve a vállamon eddig nem tapasztalt "persegés". Nem váltottam tusfürdöt, és sampont sem, az öblitő és a mosópor is ugyan az mint fél évvel ezelőtt... Igazából ezek nem pattanások, és nem is miteszerek, csak ilyen apró kis piros pöttyök. Légyszi akinek volt már ilyen tapasztalata, vagy hasonló az írjon valami jó tanácsot hogy mit vegyek rá, vagy mivel kenjem, illetve hogy kéne eltüntetni?!
2012. febr. 27. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is előjött ez. Az első babámnál is volt csak sokkal kevesebb, azook szülés után elmúltak. Remélem most is elmúlik majd, mert 3x több van rajtam.
2012. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kend babaolajjal :)
2012. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!