Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsett fogadott orvos nélkül...

Pécsett fogadott orvos nélkül milyen szülni? Milyen tapasztalataitok vannak? Milyen a terhesgondozás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan Komlóra jártam terhesgondozásra, de Pécsen szültem, sőt előtte 5 nappal már befektettek, mert túlhordtam, és az ünnepek miatt nem tudtam naponta NST-re járni. Mindenki nagyon jófej volt, 3 orvos is bent volt a vajúdás alatt, 2 szülés közben is. Semmi hátrányom nem származott belőle, hogy nem volt fogadott orvosom. Én szülésznőt fogadtam, nagyon meg voltam vele elégedve. Azonnal kaptam EDA-t, amint kértem, az orvos mindent részletesen elmagyarázott, sőt a fiatal doktornő, aki bent volt, még kezet is nyújtott bemutatkozásnál, kicsit vicces volt a tolófájások közben kezet fogni :)
2012. febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pécsen szültem, és nem volt fogadott dokim, de nem gondolom, hogy kevesebb figyelemben részesültem volna. Nagyon kedves volt mindenki. A szülésznő és a doki is, - aki mellesleg nagyon fiatal volt 1984-es születésű - nagyon rendesek voltak. Biztonságban éreztem magam. Sajnos végül császár lett, de közeben is folyamatosan tájékoztattak, és a varratom is szép lett.

/inkább a csecsemős nővérek között volt, aki kicsit barátságtalan volt/

2012. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pécsen szültem fogadott orvos nélkül,elötte egy hete már befektettek.Mindenki kedves és lelkiismeretes volt.A csecsemős osztály már más,ott rosszak voltak a tapasztalataim semmiben nem segítettek.
2012. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!